اصفهان رتبه سوم کشور در بین ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ها

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان رتبه سوم کشور در بین ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استانها را کسب کرد.
اصفهان رتبه سوم کشور در بین ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ها

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان، محسن نیرومند مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان از گروه های ارزیابی عملکرد و بازدید ادواری اداره کل تقدیر کرد.

وی در این جلسه ضمن تقدیر از تلاش  همه کارکنان استان در تحقق اهداف وزارت متبوع در شاخص های عمومی و تخصصی  از توجه و تلاش اعضای کارگروه ارزیابی عملکرد قدردانی کرد.

 نیرومند همچنین در خصوص  بازدیدهای ادواری گفت: ارزیابی مطلوب ادارات شهرستانی توسط تیم بازدید ادواری در ارتقای فعالیت کیفیت و کمیت کارشناسان ادارات شهرستان نقش مؤثری داشته است.

وی با بیان این که استان اصفهان شایستگی و توانایی لازم برای کسب رتبه اول استانی و کشوری در کلیه شاخص های عمومی و تخصصی را داراست، تأکید کرد: لازم است همه  اعضای کارگروه با بررسی امتیازات کسب شده در شاخص های عمومی و تخصصی، برای تحقق صد درصدی برنامه ها در سال جاری را برنامه ریزی کنند.

 در پایان این جلسه  از اعضای کارگروه ارزیابی عملکرد و بازدید ادواری با اهدای لوح و کارت هدیه  تقدیر شد.

شایان ذکر است اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در بین ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با 92/93 درصد تحقق در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی توانست رتبه سوم کسب کند.

در جشنواره شهید رجایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که در تهران برگزار شد،  از "محسن نیرومند" مدیرکل، حسن پور عسگری سرپرست اداره ارزیابی عملکرد و  الهام آقاخانی، رضا قاسمی و امیر پسندیده پور تقدیر شد.

۲۵ آذر ۱۳۹۸ ۱۳:۳۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان اصفهان |
کد خبر : ۱۸۰,۲۶۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید