مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: تنها راهکار برای حفظ دستاوردهای نظام ، رضایت و اعتماد مردم کار سخت و جهادی است

مدیر کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در نشست با جمعی از فرزندان شهداء این اداره کل ضمن تشکر از زحمات و تلاش های انجام گرفته تمامی همکاران در اجرای برنامه ها و ماموریت ها گفت: تنها راهکار برای حفظ دستاورد های نظام ، رضایت و اعتماد مردم کار سخت و جهادی است.
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: تنها راهکار برای حفظ دستاوردهای نظام ، رضایت و اعتماد مردم کار سخت و جهادی است
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی،سنجری در این جلسه که به مناسبت بزرگداشت یاد و خاطره شهید پیچک برگزار شده بود طی سخنانی اظهار کرد: امروز اگر فرصت خدمتگزاری برای ما بوجود آمده است و اگر ما با افتخار و در آرامش زندگی می کنیم این فرصت و همه افتخارات آن را مدیون خون شهداء و ایثارگری و فداکاری آنها می دانیم.
وی در این جلسه ضمن تشکر از زحمات و تلاش های انجام گرفته همکاران در اجرای برنامه ها و ماموریت های اداره کل طی سال گذشته و کسب رتبه سوم کشوری در بین دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: فرزندان شهداء نماد ایثارگری،کار و تلاش جهادی و وفاداری به نظام هستند و در راه خدمت رسانی به مردم از هیچ کوششی دریغ ندارند و امروز موفقیت های اداره کل حاصل زحمات و تلاش های تک تک همکاران است.
وی در ادامه افزود:پدران آنها ارزشمند ترین سرمایه خود که همان جانشان بود را در طبق اخلاص برای حفظ ارزشها  و دستاوردهای نظام اسلامی گذاشتند و امروز فرزندان همان شهداء در عرصه کار و تلاش و پایبندی به ارزش های نظام ادامه دهنده راه شهدا هستند.
 
سنجری گفت:امروز ایثارگران و فرزندان شاهد شاغل در این اداره کل باید از فرصت بدست آمده درجهت خدمت به مردم و صیانت از نیروی کار و در جهت رضایت خداوند و تداوم راه شهدا استفاده کنند. امروز در جنگ اقتصادی وظیفه همه ما استقامت ، پایداری و پایبندی به اعتقادات است و تنها راهکاری که می تواند حفظ دستاورد های نظام و رضایت و اعتماد مردم را در بر داشته باشد و ما را در این مسیر به پیروزی برساندکار سخت و جهادی است و در این مسیر فرزندان شهدا و خانواده ایثارگران می توانند الگوی عملی خدمت صادقانه برای همه کارکنان در سازمان باشند.
مدیرکل تعاون،کار و فاه اجتماعی خراسان رضوی در خاتمه سخنان خود تاکید کرد: ما در این اداره کل تمام تلاش خود را وقف کار و تلاش و پیشبرد اهداف نظام و انقلاب قرار داده ایم و معتقد هستیم امروز رسالت و مسئولیت ما و شما در بزرگترین وزارتخانه اجتماعی که بیشتر مردم با آن در ارتباط هستند و در کنار جنگ اقتصادی کار و تلاش صادقانه و متعهدانه است و این فرصتی برای ثابت کردن راه و تفکر شهداء است.
 
شایان ذکر است که در پایان این جلسه از خدمات و تلاشهای فرزندان شهید شاغل در بخشهای مختلف اداره کل تقدیر بعمل آمد.
۲۴ آذر ۱۳۹۸ ۱۳:۰۷
کد خبر : ۱۸۰,۳۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید