برگزاری اولین جلسه کمیته داوران سیزدهمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر سال ۹۸ استان همدان

اولین جلسه کمیته داوران سیزدهمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر سال ۹۸در استان همدان با حضور احمد توصیفیان مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان ، داوران و نمایندگان دستگاه های اجرایی مرتبط برگزار شد.
اولین جلسه کمیته داوران سیزدهمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر سال ۹۸  استان همدان  برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان احمد توصیفیان مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان همدان با اعلام این خبر گفت: این جشنواره در راستای تکریم و تجلیل از کارآفرینان، ترویج خلاقیت و نوآوری و توسعه فرهنگ کارآفرینی، ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه های اقتصادی  صنعت، کشاورزی و خدمات، ارائه راهکارهای عملی ترویج کارآفرینی متناسب با چشم انداز کشور، تکمیل و ارتقاء شاخص های شناسایی کارآفرینان برتر و استمرار بخشیدن به مشارکت بخش های دولتی، خصوصی و تعاونی در توسعه کارآفرینی و تقدیر از منتخبین برگزار می شود.

وی با بیان این که کارآفرینان با نوآوری و دستاوردهای عظیم خود همچون گذشته گام های موثری در راستای حمایت از کار و کارآفرینی خواهند برداشت، گفت: این جشنواره در نظر دارد تا از زحمات بی دریغ این عزیزان که در چرخه توسعه صنعت و توسعه کشور تلاش کرده اند قدردانی کند.
توصیفیان اظهارکرد: با دعوت از کارآفرینان برتر و انجام مصاحبه توسط داوران تعداد ۱۰  طرح کسب و کار کارآفرینان ثبت نام شده در جشنواره بررسی شد.

۲۴ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۲
روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان همدان |
کد خبر : ۱۸۰,۵۶۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید