مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی: استارت آپ ها بهترین ظرفیت برای کسب و کارهای جدید است

با حضور مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی و مدیر صندوق کارآفرینی امید جلسه بررسی کسب و کارهاری استارتاپی و خود اشتغالی و کارفرمایی آذربایجان غربی برگزار شد.
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی: استارت آپ ها بهترین ظرفیت برای کسب و کارهای جدید است

به گزارش روابط عمومی اداره کل مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی، در این جلسه  رضا نقی زاده مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی با اشاره به نقش استفاده از استارت آپ ها در ایجاد فضای کسب و کارهای جدید و اشتغال گفت: استارت آپ ها بهترین ظرفیت برای کسب و کارهای جدید است.

وی خاطرنشان کرد: کشور دوران سخت رویارویی با تحریم ها را سپری می کند  لذا امروز  باید همگان  و به ویژه افرادی که دستی بر  حوزه کارآفرینی دارند  وارد گود شده بتوانیم با ایده های نو در جهت ایجاد اشتغال تلاش کنیم.
وی افزود: در راستای سیاست های وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی  با هدف ایجاد اشتغال نو و پایدار از کسب‌وکارهای استارت‌آپی‌ که قدرت رقابت در بازارهای منطقه و بین‌المللی را دارند حمایت کرده  و تلاش می کنیم  که  این مجموعه‌ها را شناسایی و از آن‌ها حمایت نموده و حضور در نمایشگاه‌های مختلف بین‌المللی و بازار جهانی را برایشان فراهم ‌کنیم.
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی در بخش دیگری از سخنان خود بر تقویت  ارتباطات و تعاملات گسترده اجتماعی بین اجزای اکوسیستم کارآفرینی تاکید کرد و گفت: اجزای اکوسیستم کارآفرینی باید یکدیگر را بشناسند و با هم فعالیت کنند، در همین راستا ایده‌هایی مانند کافه‌کارآفرینی را که بستر و پاتوقی برای این افراد است طراحی کردیم تا به مقصود مد نظر که همان ایجاد اشتغال نو و رونق تولید است دست یابیم.
در ادامه جلسه طرح های واصله به دبیرخانه  مورد بررسی  و تصویب اعضای حاضر در جلسه قرار گرفت.

۲۴ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۳
کد خبر : ۱۸۰,۶۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید