عملکرد سامانه جامع و هوشمند تعاونی های کشور در اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز تشریح شد

کارگاه آموزشی سامانه جامع و هوشمند تعاونی های کشور با حضور سید معین هاشمی مدیرکل توسعه تعاونی های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیر و روسا و کارشناسان حوزه تعاون اداره کل تعاون استان البرز برگزار و بخش های مختلف این سامانه تشریح شد.
عملکرد سامانه جامع و هوشمند تعاونی های کشور در اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز تشریح شد

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز، در این جلسه سید معین هاشمی مدیرکل توسعه تعاونی های وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی ضمن توضیح بخشهای مختلف این سامانه جهت حوزه تعاون اداره کل البرز در خصوص اهداف راه اندازی این سامانه در کشور گفت: سامانه هوشمند بخش تعاون به منظور شفاف‌سازی در بخش تعاون از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی طراحی و راه اندازی شده است و از طریق این سامانه مردم و کسانی که خواهان تشکیل و ثبت تعاونی و دیگر فعالیتهای تعاونی هستند دیگر به وزارتخانه و ادارات کل  مراجعه نخواهند کرد و به صورت آنلاین و از طریق این سامانه امور انجام می شود.
وی افزود: سیستم مدیریت هوشمند تعاونی‌ها به منظور شفاف‌سازی عملکرد مدیران تعاونی و عملکرد شرکتهای تعاونی با هدف مشارکت و نظارت بیشتر اعضای تعاونی‌ها راه اندازی شده و با پتانسیل‌های زیادی که دارد موجب شفافیت در عملکرد هیات مدیره در قالب نظارت اعضای تعاونی می‌شود.
در ادامه این جلسه کلیه بخشهای این سامانه توسط مدیرکل توسعه تعاونی ها وزارت تعاون ،کار ورفاه اجتماعی برای مسئولین و کارشناسان تشریح و به سئوالات کارشناسان پاسخ داده شد.
شایان ذکر است: این سامانه به آدرس اینترنتی https://taavoni.mcls.gov.ir راه اندازی شده و متقاضیان امور مرتبط با تعاون در کشور و استان البرز می توانند از طریق این سامانه اقدام به ثبت تعاونی ، پیگیری امور تعاونی ها وسایر موارد در بخش تعاون کنند.


۲۴ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۹
کد خبر : ۱۸۰,۶۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید