مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی: تکمیل زیر ساخت ها برای تحقق برنامه ها یک ضرورت است

مدیر کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی در جلسه هماهنگی با تیم ارزیابی عملکرد در حوزه معاونت روابط کار در تبریز با اشاره به دیدگاههای مختلف به قانونکار و اجرای آن در مجموعه های تولیدی، صنعتی و خدماتی بر بررسی و تطبیق قوانین تاکید کرد.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی: تکمیل زیر ساخت ها برای تحقق برنامه ها یک ضرورت است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی، میر احد حسینی قراردادهای موقت کار را یکی از ایرادات مهم عنوان کرد و افزود: باید اصلاحات اساسی در قانون صورت پذیرد و برای تحقق این امر باید دست به تغییر بزنیم.

وی با اشاره به اقدامات خوبی که از سوی حوزه معاونت روابط کار صورت گرفته شاهد راه اندازی سامانه های جدید در حوزه روابط کار هستیم که اقدامی مهم در تحقق اهداف و برنامه های راهبردی روابط کار است.
 حسینی با تاکید مجدد بر ضرورت  تکمیل و تجهیز زیر ساخت ها،  بر بازنگری و تامین تجهیزات اساسی برای ارائه خدمات به جامعه هدف تاکید کرد .

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به  ضرورت بهره مندی از پیشنهادات ارائه شده توسط استانها اظهار داشت: باید به پیشنهادات توجه خاصی شود تا به برنامه های پیش بینی شده نائل شویم پیش از صحبتهای مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی  معاون روابط کار اداره کل نکات کلی و توضیحات مبسوطی پیرامون برنامه های کمی و کیفی حوزه روابط کار اداره کل را به سمع و نظر کارشناسان تیم ارزیابی رساندند.


۳۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |
کد خبر : ۱۸۰,۶۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید