اختصاص 306 دستگاه خودرو جمعی کوچک به مقرری بگیران بیمه بیکاری هرمزگان

مقرری بگیران بیمه بیکاری استان هرمزگان با استفاده از تسهیلات خودرو جمعی کوچک و مینی بوس خریداری خواهند کرد.
به گزارش روابط عمومی استان هرمزگان علی اکبر لبافی رییس سازمان کار و اموراجتماعی هرمزگان گفت : به منظور اشتغال مجدد مقرری بگیران بیمه بیکاری و تقویت ناوگان درون شهری و برون شهری 306 دستگاه خودرو جمعی کوچک ( ون ) و مینی بوس به استان هرمزگان اختصاص یافته است که ازاین تعداد 10 درصد آن به مقرری بگیران به صورت انفرادی و 90 درصد به اشخاص حقوقی واجد شرایط که بتوانند مقرری بگیران بیمه بیکاری را جذب نمایند واگذار خواهد شد.
وی افزود : سقف تسهیلات به ازاء خرید هر خودرو یکصد میلیون ریال و حداکثر معادل 80 درصد قیمت خودرو می باشد . دوران بازپرداخت اقساط نیز 60 ماهه ( 3 ماه تنفس و 57 ماه بازپرداخت ) است و این تسهیلات درصورت اجرای تعهدات توسط مجری با کارمزد 4 درصد پرداخت می شود.
لبافی در خصوص دریافت وثیقه برای اعطای تسهیلات نیز گفت : نوع وثیقه دریافتی در قبال اخذ تسهیلات سند خودرو خواهد بود و هزینه بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث و سوخت تا پایان بازپرداخت به عهده خریدار می باشد و بانک مجاز است تا تحویل سند از سوی شرکت تامین کننده خودرو و اطمینان از بازپرداخت تسهیلات اعطایی در چارچوب قوانین و مقررات جاری از متقاضیان دریافت تسهیلات سفته معتبر اخذ نماید.
۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۶ ۱۰:۵۰
کد خبر : ۱۸,۰۶۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید