حضور فعال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران در دو نمایشگاه الکامپ و پژوهش

به مناسبت هفته پژوهش و فناوری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران و نمایندگی موسسه کار و تأمین اجتماعی در دونمایشگاه الکامپ و پژوهش با هدف معرفی سامانه های الکترونیکی، اقدامات رسته فناوری اطلاعات طرح تکاپو و دستاوردهای پژوهشی اداره کل حضور پیدا کرد.
دو نمایشگاه الکامپ و پژوهش مازندران

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران، کامران اصغری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران در حاشیه این نمایشگاه ها بیان کرد: نمایشگاه پژوهش فرصت بزرگیست تا مردم با اهمیت پژوهش، نقش، جایگاه و تأثیر آن در اداره سازمان‌ها، اداره کشور و جامعه و بهبود وضع زندگی شهروندان آشنایی بیشتری پیدا کنند.

وی افزود: این رویداد هم چنین فرصتی است تا مردم و دوستداران علم و پژوهش با یکدیگر به تعامل بپردازند و مردم بیشتر در جریان فعالیت‌های پژوهشی انجام شده در بخش‌های گوناگون کشور قرار گیرند.

اصغری با اشاره به اهمیت بالای پژوهش در این اداره کل خاطرنشان کرد: تاکنون بیش از 30 پایان نامه در حوزه تعاون و تعداد زیادی طرح های پژوهشی توسط موسسه کار و تأمین اجتماعی در استان مازندران مورد حمایت قرار گرفته اند.

وی ادامه داد: حمایت از طرح های پژوهشی در این اداره کل در بخش های تعاون، روابط کار، اجتماعی و رفاه توسط موسسه کار و تأمین اجتماعی و اداره آموزش، ترویج و تحقیقات تعاونی ها هر ساله ادامه دارد و طرح های موثر پژوهشی مورد استقبال قرار می گیرد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران بیان کرد: با هدف معرفی خدمات الکترونیکی و دستاوردهای مرتبط با آن این اداره کل نسبت به ایجاد غرفه ای در یازدهمین نمایشگاه الکامپ مازندران و پنجمین دوره فن بازار نیز اقدام نمود.

وی افزود: در غرفه این اداره کل سامانه های الکترونیکی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از قبیل سامانه جامع و هوشمند بخش تعاونی ، سامانه خدمات حمایتی جمهوری اسلامی ایران، سامانه کارا، تسهیلات اشتغال روستایی و فراگیر، صدور یا تمدید پروانه کار اتباع خارجی (سامانه پژواک)، سامانه تأیید صلاحیت ایمنی پیمانکاران ، سامانه ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی، سامانه ثبت درخواست رسیدگی برقراری مجدد یارانه‌های نقدی و... به مردم معرفی شد.

اصغری با اشاره به حضور کارگزار رسته فناوری اطلاعات طرح تکاپو در این غرفه افزود: توانمندی ها و اقدامات طرح تکاپو در حوزه فناوری اطلاعات مانند توسعه فعالیت‏های مرکز کار اشتراکی ایده های کار آفرینانه (مکاک)، ایجاد مرکز توسعه کسب و کارهای فضاپایه پهبادی، ایجاد مرکز توسعه کسب و کارهای محتوای استان در حوزه‏ ی کشاورزی و منابع طبیعی، اقدامات استارت آپی و... به اطلاع بازدید کنندگان این غرفه رسید.

گفتنی است: تعدادی از تعاونی های دانش بنیان نیز در این دو نمایشگاه حضوری فعال داشتند.


۲۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۳:۱۵
کد خبر : ۱۸۰,۷۷۶
کلیدواژه ها: نمایشگاه الکامپ,هفته پژوهش,اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران,سامانه های الکترونیکی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید