مقایسه عملکرد استانها در ارائه تسهیلات بنگاه های زودبازده

سرویس با خبرنگاران حوزه – راحله ایمانی آزاد - خبرگزاری فارس: در اجرای آیین نامه گسترش بنگاه های کوچک اقتصادی زودبازده و کارآفرین بهترین و بدترین استانها از نظر معرفی طرح ها به نظام بانکی، تایید طرح ها در نظام بانکی، مجموع اعتبارات بانکی در سال های 84 و 85 ، طرح های بهره برداری شده و تعداد اشتغال ایجاد شده مشخص شدند.
بر اساس این گزارش متقاضیان تسهیلات طرح های زودبازده فارس با معرفی 38 هزار و 274 طرح به نظام بانکی بیشترین تعداد طرح را به نظام بانکی معرفی کرده اند و متقاضیان تسهیلات بنگاه های کارآفرین خراسان شمالی با معرفی 9 هزار و 629 طرح کمترین تعداد طرح را به نظام بانکی کشور معرفی کرده اند.
بنابراین گزارش از میان طرح های معرفی شده به نظام بانکی کشور، با تایید 38 هزار و 935 طرح بیشترین تعداد طرح در آذربایجان غربی در نظام بانکی رسیده است و با تایید هزار و 845 طرح، کمترین تعداد طرح به تایید بانک های سمنان رسیده است.
به گزارش فارس، بانک های خوزستان با مجموع 24 هزار و 02/76 میلیارد ریال بیشترین میزان مجموع اعتبارات بانکی در سال های 84 و 85 را داشته است و خراسان شمالی با 2 هزار و 10/880 میلیارد ریال کمترین میزان مجموع اعتبارات بانکی در سال های 84 و 85 را داشته است.
همچنین تهران با پرداخت 8 هزار و 60/601 میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان بیشترین میزان تسهیلات را به متقاضیان تسهیلات بنگاه های زودبازده پرداخت کرده است و ایلام با پرداخت تنها 34/805 میلیارد ریال تسهیلات کمترین میزان تسهیلات را به متقاضیان تسهیلات کارآفرنی پرداخت کرده است.
به گزارش فارس با بهره برداری 20 هزار و 161 طرح بیشترین تعداد طرح در آذربایجان غربی به بهره برداری رسیده است و استان سمنان با بهره برداری از 339 طرح کمترین طرح های بهره برداری شده را داشته است.
بنابراین گزارش خراسان رضوی با 39 هزار و 471 فرصت شغلی بیشترین میزان اشتغال و سمنان با ایجاد 907 فرصت شغلی کمترین اشتغال را در اجرای آیین نامه گسترش بنگاه های کوچک اقتصادی زودبازده و کارآفرین ایجاد کرده است.
۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۶ ۱۵:۱۶
کد خبر : ۱۸,۰۸۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید