مدیر کل اشتغال وزارت کار:نظارت بر طرح‌های زود بازده ضروری است

مدیر کل اشتغال وزارت کار و اموراجتماعی، نظارت و کنترل بر طرح‌هایی که از تسهیلات بنگاه‌های اقتصادی کوچک و زودبازده و کارآفرین استفاده می‌کنند را امری واجب و ضروری دانست.
حسین عزیزی در نشست کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری آذربایجان شرقی، گفت: باید تمامی دستگاه‌های اجرایی که طرح‌هایی را برای استفاده از منابع بنگاه‌های کوچک معرفی می‌کنند با دقت و ظرافت کافی کنترل خود را بر اجرای طرح‌ها اعمال کنند.
وی تصریح کرد: در این راستا نباید دقت فدای سرعت شود چرا که اجرای درست طرح‌های زودبازده هدف نهایی دولت است.
عزیزی اظهارداشت: دستگاه‌های اجرایی باید در ارایه پیشنهادات خود ومعرفی طرح‌های زودبازده به بانک‌ها بر اساس سیاست‌های خود و در جهت اهداف توسعه استان حرکت کنند.
وی از دستگاه‌های مختلف اجرایی خواست تا نسبت به اشتغالزا بودن طرح‌هایی که برای استفاده از تسهیلات بنگاه‌های اقتصادی کوچک زودبازده متقاضی هستند، تاکید کنند.
عزیزی اضافه کرد: باید مراقب بود تا متقاضیان منابع پرداختی را در جای خود و با عنوان طرح‌های ارایه شده صرف کنند.
مدیرکل اشتغال وزارت کار و امور اجتماعی با بیان این که امسال ? ????هزار میلیارد ریال برای امر اشتغال تخصیص یافته، گفت: نصف این رقم برای طرح‌های بزرگ و نصف دیگر برای استفاده طرح‌های کوچک اختصاص داده شده است.
عزیزی، طرح بنگاه‌های کوچک اقتصادی را دارای پشتوانه قوی نظری عنوان کرد و افزود: این طرح با نظارت دقیق نتیجه بخش خواهد بود وگرنه با تبعات منفی مواجه می‌شود.
۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۶ ۱۱:۰۹
کد خبر : ۱۸,۰۸۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید