مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی قم: برنامه ملاقات مردمی فرصتی طلایی برای خدمت به مردم است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم به همراه معاونین خود دربرنامه ملاقات مردمی در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان قم حضور یافت و به درخواست های مردمی پاسخ داد.
ملاقات مردمی فرصتی طلایی برای خدمت
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان قم ،  مصطفی کاویانی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم  در این برنامه گفت : برنامه ملاقات مردمی فرصتی طلایی برای خدمت به مردم و گفت وگو با مردم و تسکین آنهاست و ما باید از هر فرصتی برای خدمت به مردم  استفاده کنیم.

وی در این دیدار به بررسی و درخواست های شهروندان در زمینه های اشتغال و تعاون پرداخت و خواستار رضایت خاطر شهروندان استان  در این نشستها  شد و  برای رفع مشکل و ارائه کمک به مردم دستور مساعدت لازم و قانونی را صادر و بر پیگیری امور مردم تاکید کرد.

کاویانی ضمن تاکید بر دیدارهای هفتگی چهره به چهره مسئولان با مردم گفت : این دیدارها می تواند موجب تسهیل دسترسی مردم و شهروندان به مسئولان اداره کل،خدمات رسانی بهتر و پاسخگویی و پیگیری بهتر مطالبات مردمی شود .

وی با بیان اینکه این دیدار ها نقش به سزایی در ایجاد امید و اعتماد در میان مردم دارد ، اظهار کرد: اداره کل  یکی از دستگاههای اجرایی است که به طور مستمر همه هفته جلسات دیدار های مردمی را با حضور مستقیم معاونین و مدیران مربوطه در نشست های مردمی و همچنین توجه به کاهش مشکلات کارگران، کارفرمایان، کارآفرینان، تعاونگران و شهروندان و همکاران محترم را در اولویت قرار داده است .

کاویانی، حضور معاونین و روسای  مربوطه را در ملاقا تهای مردمی عامل بسیار مهمی در کاهش مراجعات حضوری و پیگیری مسائل و مشکلات مردمی و پاسخگویی بهتر و تکریم ارباب رجوع دانست.
۳۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۰
کد خبر : ۱۸۰,۹۶۰
کلیدواژه ها: مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی قم,ملاقات مردمی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید