مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان بر تلاش در جهت رفع مشکلات مردم در کمترین زمان تاکید کرد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان در شهرستان های شوش و شوشتر بر لزوم تلاش در رفع مشکلات مردم و جامعه هدف در کم ترین زمان تاکید کرد.
رفع مشکلات مردم در کمترین زمان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان، ارسلان غمگین، در نشست با کارکنان حوزه مسوولیت خود در شوشتر که نماینده مردم شهرستان های شوشتر و گتوند نیز حضور داشت- بر ضرورت تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی مناسب به مردم و مراجعان و تلاش بیشتر برای رفع مشکلات مردم و جامعه هدف در کمترین زمان تاکید کرد.
وی ضمن پاسخ به پرسش ها و مشکلات همکاران، رهنمودها و توصیه های لازم را ارایه داد و بر لزوم ارایه راه کارهای لازم برای برطرف شدن کاستی های موجود و خدمات مطلوب به مراجعان تاکید کرد.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان همچنین در جمع کارکنان اداره شوش در سخنانی گفت: وظیفه ذاتی ما در مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی، صیانت از نیروی کار و تلاش برای حفظ اشتغال موجود و رفع موانع پیش روی تعاونی ها است.
گفتنی است: در این نشست، مسایل مختلف از جمله مشکلات حوزه کارگری و واحدهای تولیدی در معرض آسیب و همچنین رسیدگی به وضعیت تعاونی های نیمه فعال، مورد بحث و گفت و گوی طرفین قرار گرفت.۳۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان |
کد خبر : ۱۸۰,۹۹۰
کلیدواژه ها: ارسلان غمگین,مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان,شوشتر و گتوند,کارگری,

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید