مدیرعامل صندوق مهر رضا(ع): سخت‌گیری های اعطای وام به متقاضیان از جانب بانک‌ها است

مدیر عامل صندوق مهر امام رضا(ع) گفت: بیشتر سخت‌گیری ها در اعطای وام به جوانان از جانب بانک‌ها صورت می‌گیرد.
خلیل یسائی درجمع مدیران شهرستانی صندوق مهر امام رضا(ع) در آذربایجان شرقی، افزود: در حال حاضر سیستم اخذ وثیقه و ضمانت از سوی بانک‌ها مهمترین مشکل در اعطای وام به متقاضیان توسط این صندوق است.
به گفته وی، برخی سخت‌گیری ها توسط بانک‌ها موجب اضافه شدن فساد اداری می‌شود که در این راستا بانکها باید تعامل نزدیک و فشرده‌ای با صندوق داشته باشند.
یسائی اظهارداشت: البته مشکلات دیگری نیز در به تاخیر افتادن پرداخت وام‌ها وجود دارد که سلیقه‌ای عمل کردن برخی مجریان یکی از معضلات می‌باشد و اگر این رویه تغییر نکند در آینده مشکلات بیشتر می‌شود.
وی با بیان این مطلب که صندوق مهر امام رضا(ع) برای حل مشکلات مردم ایجاد و راه‌اندازی شده است، گفت: بسیاری از کسانی که به ما مراجعه می‌کنند با مشکلاتی برخورد می‌کنند که جای تاسف دارد.
وی، مدیران شهرستانی صندوق مهر امام رضا(ع) را افرادی دلسوز و زحمت کش توصیف کرد و در عین حال تصریح کرد: اما در این میان زیردستان سلیقه‌های خود را اعمال می‌کنند که باید هر چه سریع تر جلوی این امر با قاطعیت گرفته شود.
به گزارش ایرنا، یسائی خاطرنشان ساخت: از ما پذیرفته نیست که از دولت حقوق بگیریم ولی خدمت رسانی به مردم با مشکل مواجه شود.
وی، عمده‌ترین هدف صندوق مهر امام رضا(ع) را توجه به رفع مشکلات جوانان عنوان کرد و گفت: این قشر گل‌های تازه به دوران رسیده‌اند که باید به آنها رسید و نگذاشت پژمرده شوند.
۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۶ ۰۸:۳۷
کد خبر : ۱۸,۱۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید