برگزاری چهارمین همایش فرهنگ کار بامحوریت صیانت از نیروی کار

چهارمین همایش فرهنگ کار 29 لغایت 30 اردیبهشت سال جاری برگزار خواهد شد.
محسن شریف زاده مدیرکل امورفرهنگی وزارت کار و امور اجتماعی گفت : چهارمین همایش فرهنگ کار 29 لغایت 30 اردیبهشت ماه 1386 در محل مجموعه فرهنگی ورزشی وزارت کار تالار تلاش برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی وزارت کار و اموراجتماعی شریف زاده افزود : با توجه به اینکه یکی از وظایف وزارت کار صیانت از نیروی انسانی و تنظیم روابط کارگر و کارفرما است از اینرو این وزارتخانه خود را موظف می داند تا نسبت به ارتقاء فرهنگ کار و توسعه فعالیت های علمی که به تسهیل روابط کارگر و کارفرما و ارتقاء بهره وری می انجامد اقدام نماید.
وی گفت : در همین راستا سال 1383 با فراخوان مقالات از اصحاب فکر و اندیشه دعوت به عمل آمد.
شریف زاده افزود : پس از این فراخوان بیش از 170 مقاله دریافت شد که هیات داوران طی چند جلسه از مقالات ارایه شده ارزیابی به عمل آوردند و در نهایت 45 اثر به عنوان مقالات برتر برگزیده شد.
وی تصریح کرد : با توجه به اینکه همایش طی دو روز برگزار می شود و فرصت ارایه همه مقالات وجود ندارد ، لذا هیات داوری 15 مقاله را برای ایراد سخنرانی انتخاب کرده است .
مدیرکل امور فرهنگی وزارت کار تاکید کرد : به دلیل وزانت علمی و مشارکت برجستگانی از حوزه و دانشگاه که سالیان زیادی در عرصه فرهنگ کار علمی و پژوهشی کرده اند از ریاست محترم مجلس شورای اسلامی برای حضور در همایش و ایراد سخنرانی دعوت به عمل آمده است .
وی افزود : علاوه بر این نمایندگانی از کانون شوراهای اسلامی کار وکانون عالی کارفرمایان ، تعدادی از مدیران صنایع و بنگاههای اقتصادی و مدیران منابع انسانی آنها نیز برای حضور در همایش دعوت شده است .
گفتنی است در مراسم اختتامیه همایش که عصر روز یکشنبه مورخ 30/02/1386 در تالار تلاش وزارت کار برگزار خواهد شد با حضور ریاست محترم مجلس شورای اسلامی از صاحبان مقالات برتر تجلیل خواهد شد.
۲۲ اردیبهشت ۱۳۸۶ ۱۴:۳۶
کد خبر : ۱۸,۱۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید