مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران از توانمندی های کارخانه نوآوری آزادی بازدید کرد

همزمان با هفته پژوهش، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران از توانمندی های کارخانه نوآوری آزادی بازدید کرد.
توانمندی های کارخانه نوآوری آزادی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، در پی صدور مجوز فعالیت شتاب‌دهنده برای شرکتهای آواتک و شزان توسط اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در راستای شناخت بیشتر ظرفیت های بالقوه و بالفعل توسعه کارآفرینی در اکوسیستم کارآفرینی استان تهران و همچنین ایجاد هم افزایی بیش از پیش، پروانه رضایی بختیاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران به همراه سپهری رئیس موسسه کار و تامین اجتماعی، حیدری مدیرکل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ و جمعی از مدیران کل عضو شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه هیات مدیره کانون کارآفرینان این استان در دومین روز از هفته پژوهش با حضور در کارخانه نوآوری آزادی از نزدیک با فعالیت این مراکز شتاب‌دهنده آشنا شدند.

این هیات از قسمت های مختلف کارخانه نوآوری آزادی بازدید کرده و با امکانات این مرکز شتاب‌دهنده و نحوه ارائه خدمات آن آشنا شدند.

پروانه رضایی بختیاری در این مراسم هدف از حضور در کارخانه نوآوری آزادی را آشنایی بیشتر با عملکرد شتاب‌دهنده ها و ایجاد فضای همکاری برای رونق بخشیدن به اقتصاد کشور با تاکید بر پژوهش، فناوری و توسعه ملی برشمرد.

وی تصریح کرد: با توجه به شعار امسال "رونق تولید" بایستی جهت هم افزایی بیشتر و شناخت ظرفیت های بالقوه و بالفعل توسعه کارآفرینی در اکوسیستم کارآفرینی استان تهران ایجاد انگیزه نمود و از شرکتهای پیشرو در این زمینه حمایت کرد.


۲۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۳:۳۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |
کد خبر : ۱۸۱,۱۵۴
کلیدواژه ها: هفته پژوهش، مراکز شتاب دهنده آواتک و شزان, پروانه رضایی بختیاری, مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید