مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: مهارت پایه و اساس توسعه هر جامعه است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: مهارت پایه و اساس توسعه هر جامعه است و نقش مهمی در اشتغال و کار آفرینی دارد.
مهارت پایه و اساس توسعه
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی، نشست هم اندیشی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با روسای مراکز مشاوره کارآفرینی و کاریابی های استان در محل سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد . 
 
نوری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی با بیان اینکه بایستی اقدامات ترویج فرهنگ کارآفرینی را از مدارس آغاز کنیم تا در آینده شاهد آثار مثبت آن باشیم افزود: مهارت پایه و اساس توسعه هر جامعه است ونقش مهمی در اشتغال و کار آفرینی دارد که در دستیابی به توسعه پایدار اثر گذار است. 
 
وی ضمن اشاره به کارکرد و اهمیت مراکز تخصصی مشاوره و کارآفرینی و خدمات کسب و کار بر ضرورت تمرکز بر محورهای اصلی توسعه استان و نیز راهبردی و عملیاتی بودن فعالیتهای مراکز مشاوره تاکید کرد.
گفتنی است در ادامه روسا و نمایندگان مراکز کارآفرینی نقطه نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کردند و در پایان رئیس اداره توسعه کارآفرینی این اداره کل گزارشی از عملکرد حوزه مربوطه ، اهداف و اولویت های اجرایی کارآفرینی در استان ارائه کرد.
۳۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۶
روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |
کد خبر : ۱۸۱,۳۵۲
کلیدواژه ها: نوری,مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی,اشتغال,کارآفرینی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید