روابط عمومی وزارت کار اعلام کرد :خبرنگاران از طرحهای زودبازده بازدید می کنند

طی سال گذشته 166 هزار طرح اشتغال زایی زودبازده در سراسر کشور به بهره برداری رسیده و وزارت کار و امور اجتماعی آماده گذاشتن برنامه بازدید از این طرح های فعال است.
مدیرکل روابط عمومی وزارت کار و امور اجتماعی در گفتگو با خبرنگاران گفت : در عرصه مسایل اقتصادی ، زبان رایج و علمی زبان آمار است و هر شیوه بیانی که در این مقوله مبتنی بر استنادات دقیق آماری نباشد ، از سوی صاحبنظران و اهل آگاهی قابل پذیرش نیست .
علیرضا محمدعلی افزود : تقویت این حرکت ملی که گام های نخستین آن برداشته شده ، وظیفه فردفرد علاقه مندان به رشد و توسعه ایران اسلامی است و وزارت کار و امور اجتماعی آمادگی اطلاع رسانی شفاف را در این زمینه برای ایجاد دلگرمی در انبوه کارآفرینان دارد .
وی گفت : در حالیکه آمار موجود به ما می گوید تنها ظرف سال 85 حدود 166 هزار طرح اشتغال زا زودبازده به بهره برداری رسیده و این آمار در استان ها نیز به تفکیک اعلام شده و برای محققان و پژوهشگران و همه کسانی که مایلند درستی و دقت این آمار را دریابند ، کاملاً قابل مطالعه و سنجش است ، وی افزود : تلاش همکاران مطبوعاتی و رسانه های کشور در این زمینه و برای اطلاع رسانی شفاف دراین مقوله ، شایسته تقدیر است .
مدیرکل روابط عمومی وزارت کار و امور اجتماعی افزود : ما آماده ایم با اعلام آمار طرح های اشتغال زای زودبازده به تفکیک هر استان ، علاقه مندان و صاحبنظران و کسانی را که مایلند از نزدیک با این طرح ها آشنا شوند ، به بازدید این طرح ها ببریم و بزودی برنامه بازدید خبرنگاران از این طرح ها را اعلام و اجرا خواهیم کرد تا افکار عمومی با اقدامات انجام شود در این بخش آشنا شود .
محمدعلی در ادامه گفت : ما اعلام می کنیم این طرح را در سه استان مهم کشور که بیشترین طرح های زودبازده را به بهره برداری رسانده ایم اجرا می کنیم استان خراسان رضوی با 12333 طرح ، استان فارس با 13606 طرح و استان خوزستان با 10358 طرح و سازمان های کار و امور اجتماعی این استان ها هم آماده گذاشتن برنامه بازدید از این طرح های فعال برای متقاضیان هستند .
وی تصریح کرد : نمایندگان دلسوز آنها در مجلس شورای اسلامی بویژه در استان هایی که طرح های اشتغال زای زودبازده در آنها رونق بیشتری داشته ، این طرح ها را می بینند و از دست اندرکاران تقاضای استمرار این تلاش ها را دارند .
مدیرکل روابط عمومی وزارت کار و امور اجتماعی در پایان از نقد و بررسی برنامه های مربوط به حیطه اشتغال و اشتغال زایی که باعث تقویت روند ایجاد اشتغال در کشور شود ، استقبال کرد و گفت : اعتقاد داریم در پرتو تضارب آراء و اندیشه ها راه رشد و تعالی بهتر پیموده خواهد شد .
۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۶ ۱۰:۲۵
کد خبر : ۱۸,۱۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید