مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: یکی از محورهای مهم توجه به رونق تولید و اشتغال است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه: یکی از محورهای مورد تأکید در بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب توجه به رونق تولید و اشتغال است.
توجه به رونق تولید و اشتغال

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، حسن عزیزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس هیات اندیشه ورز بسیج کارگری استان کرمانشاه در نشست با مسئولین بسیج کارمندی و کارگری استان با اشاره به نقش بسیج در توسعه کشور عنوان کرد: یکی از محورهای مورد تأکید در بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب توجه به رونق تولید و اشتغال است و مسئله ایجاد اشتغال و حفظ فرصت های شغلی موجود از اولویت های اداره کل و بسیج کارگری در استان است.

عزیزی ادامه داد: بسیج در طول سال های بعد از انقلاب همیشه نقشه های دشمنان را خنثی کرده اند و در راه تحقق اهداف انقلاب اسلامی حرکت کرده اند.

برزو شریفی مسئول بسیج کارمندی و کارگری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه نیز در این نشست ضمن اعلام آمادگی بسیج در مقابل هجمه های دشمن در  کشور عنوان کرد: بسیج با اقتدار در مقابل هجمه های دشمنان ایستاده است و دشمنان انقلاب اسلامی بدانند بسیجیان اجازه نخواهند داد تا خدشه ای به مسیر پرافتخار انقلاب اسلامی وارد شود و همیشه آماده هستند.

گفتنی است: در این نشست حجت السلام امین اله سلیمانی معاون فرهنگی و اجتماعی، مسلم ویسی معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی، احسان لطیفی فرمانده حوزه 2 بسیج کارمندی امام هادی(ع) نظرات خود را در خصوص نقش بسیج درمقابله با هجمه های دشمنان در محیط اداره کل بیان کردند.

 

 
۳۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |
کد خبر : ۱۸۱,۴۱۴
کلیدواژه ها: رهبر معظم انقلاب,بسیج,حسن عزیزی,مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه,رونق تولید,اشتغال

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید