شهر ری و رتبه دوم پرداخت وام صندوق مهر امام رضا(ع) در استان تهران

معاون اداری مالی فرمانداری شهرستان ری اعلام کرد: شهرستان ری از نظر تعداد متقاضیان وام ازدواج صندوق مهر امام رضا(ع) ‌در سطح استان تهران رتبه دوم را پس از شهر تهران کسب کرده است.
نورالدین دبیری در گفت وگوی اختصاصی با واحد مرکزی خبر شهرری در همین باره گفت: در بخش ازدواج تا نیمه اول اردیبهشت سال جاری بیش از 6 هزار نفر به بانک های عامل معرفی شده اند که حدود 70 درصد معرفی شدگان موفق به دریافت وام شده اند و مابقی نیز در مراحل تکمیل پرونده و معرفی ضامن قرار دارند.
وی افزود: صندوق مهر امام رضا(ع) در شهرستان ری برای پرداخت وام ازدواج، وام اشتغال و وام مسکن به جوانان از تیر سال 85 کار خود را آغاز کرد و در سال جاری نیز با اصلاح روند نام نویسی متقاضیان، مدت انتظار برای معرفی به بانکها را به کمتر از یک هفته کاهش داده است.
معاون اداری مالی فرمانداری شهرری تاکید کرد: در بخش اشتغال، این صندوق از نیمه دوم سال 1385 اقدام به شناسایی و معرفی روستاهای واجد شرایط دریافت وام اشتغال کرد و پس از تعیین 7 روستا در بخش های مرکزی، کهریزک و فشافویه، از ابتدای تابستان امسال کار واگذاری تسهیلات اشتغال را آغاز خواهیم کرد.
۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۶ ۰۸:۴۵
کد خبر : ۱۸,۱۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید