مدیر پروژه های سرمایه گذاری در برنامه اشتغال فراگیر و روستایی خبر داد:

پرداخت بیش از 10 هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی

مدیر پروژه های سرمایه گذاری در برنامه اشتغال فراگیر و روستایی گفت: از زمان اجرای این طرح تاکنون 10 هزار و 250 میلیارد تومان (82درصد) از اعتبار ابلاغ شده تسهیلات به متقاضیان پرداخت شده است.
پرداخت بیش از 10 هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان، رامین اسدی در نشست تخصصی برنامه های اشتغال توسعه کشور که به میزبانی استان هرمزگان برگزار شد، مجموع اعتبار ابلاغ شده را  13 هزار و 380  میلیارد تومان ذکر کرد و افزود: در حال حاضر از محل این اعتبار،  250 هزار نفر اشتغال جدید مستقیم توسط مجریان طرحها تعهد شده است.
وی اظهار کرد: به منظور تعادل بخشیدن به روند پرداخت تسهیلات پیش بینی می شود در سال 99 هدف اصلی در بخشهای خدمات و تکمیل زنجیره های تولید است که از مانده تسهیلات و بازپرداخت تسهیلات، برآورد می شود که حدودا بیش از 5 هزار میلیارد تومان تسهیلات از مرحله پنجم به متقاضیان واجد شرایط اعطا شود.

مدیر پروژه های سرمایه گذاری در برنامه اشتغال فراگیر و روستایی تصریح کرد:  رسته های اولویت دار بر اساس مطالعات داینامیک طرح تکاپو بر روی فعالیتهای شغلی که دارای قابلیت ایجاد اشتغال بیشتری هستند تعیین شده است.

 
۲ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۴۵
کد خبر : ۱۸۱,۵۶۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید