بانک ملی کارت ویژه پس‌انداز سیبای صندوق مهر امام رضا(ع) صادر می‌کند

مدیرعامل بانک ملی ایران اعلام کرد: این بانک برای متقاضیان افتتاح حساب قرض‌الحسنه پس انداز سیبای صندوق مهر امام رضا(ع) کارت الکترونیک ویژه صادر می‌کند.
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، "علی صدقی" افزود :دارندگان حساب مذکور این امکان را خواهند داشت تا با این کارت به صورت آنلاین عملیات برداشت وجه و سایر خدمات قابل ارایه ملی کارت‌های بانک ملی را انجام دهند.
وی اضافه کرد: این اقدام بانک ملی در راستای حمایت از صندوق مهر امام رضا(ع) که جهت رفع مشکلات مردم در سه حوزه ارایه تسهیلات مسکن، ازدواج و اشتغال ایجاد شده، صورت می‌گیرد.
ملی کارت‌های ویژه صندوق مهر امام رضا(ع) دارای رنگ زمینه آبی با تصویر بارگاه حضرت امام رضا(ع) است. نام و آرم بانک ملی در سمت راست و نام و آرم صندوق مذکور در سمت چپ بالای کارت قرار گرفته، همچنین نشان طرح شتاب در سمت چپ پایین کارت به چشم می‌خورد.
این کارت‌ها از نظر نوع خدمات قابل ارایه، مشابه ملی کارت بانک ملی ایران است و دارندگان آن در قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس انداز این بانک شرکت داده می‌شوند.
همچنین بانک ملی پیش از این طی اطلاعیه‌ای آمادگی تمام شعب خود را برای افتتاح حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز ویژه صندوق مهر امام رضا(ع) و دریافت کمک‌های مردمی به صندوق مذکور را از طریق شماره حساب 8888 شعبه مرکزی خود اعلام کرده بود.
۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۶ ۰۸:۵۳
کد خبر : ۱۸,۱۶۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید