۴۰‬ درصد تسهیلات زودبازده سفر رییس جمهوری به چهارمحال، عقد قرارداد شد

مشاور امور بانکی و سرمایه‌گذاری اقتصادی استاندار چهارمحال وبختیاری گفت: 40 درصد تسهیلات زودبازده سفر رییس جمهوری به استان، به مرحله عقد قرارداد رسیده است.
"جهانبخش صالحی " در گفت وگو با ایرنا افزود: انعقاد قرارداد 60 درصد باقیمانده بیش از چهار هزارو 140 میلیارد ریال اعتبار زوده‌بازده سفر رییس جمهوری در اولویت برنامه‌های بانکی امسال است.
مشاور امور بانکی استاندار چهارمحال و بختیاری درعین حال ‌از رشد 57 درصدی پرداخت تسهیلات بانکی در سال 85 نسبت به سال قبل از آن خبر داد و گفت: بانکهای صادرات،ملی، ملت و سپه بیشترین رشد پرداخت تسهیلات را داشته‌اند.
به گفته وی، بانک صادرات و ملی با 50 درصد، بانک ملت با 125 درصد و بانک سپه با 66 درصد افزایش پرداخت نسبت به سال قبل، فعالیت مضاعفی را از خود نشان داده‌اند.
وی گفت: تا 21 اسفندماه سال 85 در این استان دو هزارو 241 طرح برای جذب 7/44 میلیارد ریال سرمایه و چهارهزارو 573 طرح برای جذب بیش از یکهزار و 236 میلیارد ریال سرمایه، عقد قرارداد شد.
وی گفت:استان چهارمحال و بختیاری در سال گذشته در بین استانهای کشور از لحاظ رشد پرداخت تسهیلات بانکی مقاوم سوم را کسب کرد.
۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۶ ۱۰:۴۱
کد خبر : ۱۸,۱۷۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید