نماینده کارگران در شورای عالی کار: موضوع افزایش سایر سطوح مزدی را با توجه به بیانات اخیر مقام رهبری جدی تر دنبال می کنیم

نماینده کارگران در شورای عالی کار گفت‌‏: با توجه به صحبتهای اخیر رهبر انقلاب، انتظار داریم شرکای اجتماعی با افزایش سایر سطوح مزدی موافقت کنند .
به گزارش ایلنا، "عبدالحمید محمدی" تصریح کرد : باتوجه به صحبتهای مقام رهبری مبنی بر اینکه دولت باید با زیر نظر گرفتن روابط کار و سرمایه گذار، هر گونه احساس نا امنی هر یک از آنان را بر طرف کند و ضمن جلوگیری از تعرض هر یک از دوطرف به طرف دیگر، کارگران را بیشتر زیر چتر حمایتی خود قرار دهد، هیات مدیره کانون عالی شوراهای اسلامی کار به عنوان نمایندگان صنفی جامعه کارگری بر خود لازم می‌‏دانند هر چه سریعتر موضوع افزایش سایر سطوح مزدی که از قبل مطرح شده است را تا رسیدن به نتیجه مطلوب پیگیری کند .
عضو هیات مدیره کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور یادآور شد‌‏: در این رابطه و با توجه به وضعیت معیشتی کارگران، مکاتباتی با شرکای کارفرمایی و دولتی انجام شده است.
عضو کانون شوراهای اسلامی کار استان اصفهان تاکید کرد : موضوع افزایش سایر سطوح مزدی کمترین توقع درخواست کارگران است، زیرا حسب فرمایشات مقام رهبری, کارگران از دولت و مجلس انتظار دارند تا کارگران را نیز مانند دیگر اقشار کشور از مزایای نظام هماهنگ پرداخت حقوق بهره مند کند .
محمدی یادآور شد‌‏: در حال حاصر کارکنان برخی نهادهای دولتی نسبت به کارکنان دیگر نهادها و کارگران، دریافتی بیشتری دارند که در صورت اجرای نظام هماهنگ، میزان دریافتی همه حقوق بگیران کشور بر یک مبنا حساب می شود .
۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۶ ۰۹:۱۶
کد خبر : ۱۸,۱۹۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید