همایش دوسالانه اشتغال و نظام آموزش عالی کشور برگزار می شود

سومین همایش دوسالانه اشتغال و نظام آموزش عالی کشور با حضورصاحبنظران بین المللی و استادان دانشگاه ها برگزار و دیدگاه ها، تجارب و راهکارهای عملی در سطح ملی به منظور تولید دانش علمی و سازمان یافته بررسی می شود.
رئیس جهاد دانشگاهی تربیت مدرس گفت: بسترسازی مناسب برای تصمیم گیران و سیاستگذاران در توسعه اشتغال دانش اموختگان نظام اموزش عالی کشور از مهمترین اهداف این همایش است.
علی احمدی افزود: چهار محور همایش شامل بررسی و تحلیل اسیب شناسی نظام اموزش عالی با رویکرد توسعه اشتغال دانش اموختگان، بررسی تعامل سیار نظام ها با اموزش عالی در توسعه اشتغال دانش اموختگان، بررسی چالشها و تحولات محیطی ملی، منطقه ای و بین المللی تاثیرگذار بر توسعه اشتغال دانش اموختگان و بررسی و تحلیل تجارب سایر کشورها در توسعه اشتغال دانش اموختگان است.
وی افزود: 80 چکیده مقاله به دبیرخانه همایش ارسال و در کمیته علمی مورد بررسی موضوعی قرار گرفته است که 64 چکیده دارای موضوع متناسب با محورهای همایش مورد پذیرش قرار گرفت و در مرحله بعد 51 مقاله به صورت متن کامل دریافت شده که در کمیته علمی در حال بررسی و داوری است.
سومین همایش دوسالانه اشتغال و نظام اموزش عالی کشور با حمایت معاونت امور اقتصادی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی، وزارت کار و امور اجتماعی، سازمان همیارس اشتغال فارغ التحصیلان و سازمان ملی جوانان برگزار می شود.
همایش دو سالانه اشتغال و نظام اموزش عالی کشور در روزهای 24 و 25 اردیبهشت ماه در تالار شهید مطهری دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به www.modares.ACECR.ac.ir مراجعه کنند.
۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۶ ۰۸:۵۰
کد خبر : ۱۸,۱۹۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید