انعقاد تفاهم نامه توسعه اشتغال با 9 وزارتخانه و سازمان از سوی وزارت کار

معاونت توسعه اشتغال وزارت کار و امور اجتماعی در سال گذشته با 9 وزارتخانه ، سازمان و نهاد تفاهم نامه همکاری در زمینه توسعه اشتغال امضاء کرد.
این تفاهم نامه با وزارتخانه های جهاد کشاورزی ، تعاون ، بهداشت و درمان ، کمیته امداد امام خمینی (ره) ، بنیاد شهید و امور ایثارگران ، سازمان بهزیستی ، صنایع دستی ، مرکز ملی فرش ایران و سازمان زندانها به امضاء رسیده است .
به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت کار و امور اجتماعی ، تهیه و تدوین دستورالعمل ها و بخشنامه ها و آیین نامه اجرایی بنگاه های کوچک اقتصادی زودبازده و کارآفرین از دیگر فعالیت های معاونت توسعه اشتغال وزارت کار در یک سال گذشته بوده است .
تهیه طرح ارزیابی و رتبه بندی دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی های غیردولتی داخلی سراسر کشور ، تخصصی نمودن کاریابی های غیردولتی خارجی ، تهیه منشور راهنمای مشاوره شغلی و ثبت نام در کاریابی های غیردولتی ، از دیگر فعالیت های معاونت توسعه اشتغال وزارت کار در سال گذشته بوده است .
اداره کل اشتغال اتباع خارجی نیز با صدور بیش از 3 هزار و پانصد مورد روادید ورود با حق کار و بیش از 4 هزار و 200 پروانه کار اتباع خارجی موافقت کرده است و رسیدگی به بیش از 600 مورد گزارش واصله درخصوص اشتغال غیرمجاز اتباع خارجی از دیگر اقدامات این اداره است .
۱۵ اردیبهشت ۱۳۸۶ ۱۴:۵۱
کد خبر : ۱۸,۲۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید