۶۵‬ طرح صنعتی ازمحل اعتبارات بنگاه های زودبازده در اردبیل در حال احداث است

فرماندار اردبیل گفت: 65 طرح صنعتی از محل اعتبارات بنگاه های زود بازده اقتصادی در این شهرستان درحال احداث است.
به گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی، جواد صبور در جلسه شورای اداری این شهرستان افزود: تلاش می‌شود بیشتر این واحدها تا پایان امسال به بهره‌برداری برسند.
وی با اشاره به این که پارسال 800 میلیارد ریال از محل اعتبارات طرحهای زودبازده در شهرستان اردبیل جذب شد، گفت: از شش هزار میلیارد ریال اعتبار سال جاری این بخش در استان اردبیل، 50 درصد به این شهرستان اختصاص دارد.
وی در ادامه ایجاد اشتغال، توسعه سرمایه‌گذاری و تامین مسکن شهری را از اولویت‌های کاری مسوولان استان در سال 86 عنوان و دستگاه های اجرایی این شهرستان را به رعایت صرفه‌جویی و ایجاد تحول در خدمات رسانی به مردم فراخواند.
به گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی معاون برنامه‌ریزی فرماندار اردبیل هم دراین نشست با اشاره به تدوین سند توسعه استان افزود: ده دستگاه اجرایی این شهرستان دراین سند بعنوان متولی اشتغال‌زایی برای 10 هزارنفر در سال 86 شناخته شده‌اند.
بهمن آقازاده اظهارداشت: طبق این سند امسال باید در بخش صنعت و معدن چهار هزارو 660 شغل جدید، بخش کشاورزی 757 شغل، نفت و گاز 394 شغل، بخش ساختمان یکهزارو 814 شغل، بخش بازرگانی 672 شغل، بخش آب و برق 388 شغل ، حمل و نقل و پایانه ها 102 شغل، ارتباطات و فن‌آوری 211 شغل، موسسات بانکی 430 شغل و بخش خدمات عمومی 894 شغل در شهرستان اردبیل ایجاد شود.
دراین جلسه همچنین روسای جدید ادارات بهداشت و درمان، تعاون ، امور ایثارگران و جانبازان و بانک ملی شعبه مرکزی اردبیل معرفی شدند.
۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۶ ۱۲:۲۸
کد خبر : ۱۸,۲۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید