صندوق مهر امام رضا(ع) سمنان قریب به ‪ ۵۸‬ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرد

سرپرست صندوق مهر امام رضا(ع) استان سمنان از پرداخت 57 میلیارد و 905 میلیون ریال تسهیلات اشتغال و ازدواج توسط این صندوق در سال گذشته خبر داد.
"علی قانعی" به‌ ایرنا گفت: از این مبلغ 34 میلیارد و 420میلیون ریال تسهیلات ازدواج و بقیه برای اشتغال است.
وی افزود: شش هزارو 346 نفر در این استان سال گذشته متقاضی دریافت تسهیلات ازدواج بودند که از این تعداد شش هزارو 299 نفر به بانک معرفی شدند.
وی گفت: از کل معرفی‌شدگان سه هزارو 442 نفر موفق به دریافت تسهیلات ازدواج شدند و بقیه متقاضیان، تسهیلات ازدواج خود را امسال دریافت می‌کنند.
قانعی بیشترین متقاضیان دریافت تسهیلات ازدواج با دو هزارو 691 نفر را مربوط به شهرستان شاهرود دانست و گفت: سمنان با یک‌هزارو 770 نفر، دامغان یا یک هزار و یک نفر و گرمسار با 884 نفر در رده‌های بعدی قرار دارند.
وی در خصوص پرداخت تسهیلات اشتغال به متقاضیان توسط صندوق مهر امام رضا (ع) استان سمنان گفت: 477 نفر از متقاضیان شهری و روستایی در این استان در سال گذشته موفق به دریافت تسهیلات اشتغال شده‌اند.
سرپرست صندوق مهر امام ‌رضا(ع) استان سمنان گفت: به ‌این افراد 23 میلیارد و 485 میلیون ریال تسهیلات اشتغال پرداخت شده که ‌از این تعداد 158 نفر آنها زن و بقیه مرد، 142 نفر روستایی و 335 متقاضی در مناطق شهری بوده‌اند.
۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۶ ۱۰:۱۷
کد خبر : ۱۸,۲۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید