مدیرکل امور استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سیستان و بلوچستان: خدمت به مردم و عملکرد شفاف، دو اصل مهم در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است

مدیرکل امور استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: خدمت به مردم و پاسخگویی شفاف دو اصل مهم در بدنه این وزارتخانه است که مدیران استانی باید بیش از گذشته مورد توجه قرار دهند.
پاسخگویی شفاف

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان، سید محسن دلبری در نشست هم اندیشی با مدیرکل، معاونین و کارشناسان ستادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: عملکرد اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با توجه به ارزیابی های صورت گرفته و مشاهدات عینی در بین ادارات کل استان ها مطلوب است که نشان از توجه مدیرکل، معاونین و مجموعه پرسنل سراسر استان نسبت به وظایف سازمانی دارد.
وی با تاکید بر اینکه در ارزیابی ها باید به مزیت استان نیز توجه داشت، گفت: سیستان و بلوچستان با پهنه جغرافیایی گسترده و معاذیر و محدودیت هایی هم که دارد توانسته است با تیم مدیریتی فعال، بخوبی به وظایف خود جامه عمل بپوشاند.
مدیرکل امور استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه عملکرد شورای هماهنگی سیستان و بلوچستان را در سطح کشور مطلوب بیان و اظهارکرد: ایده پردازی، تلاش و تحرک بیشتر و حفظ تعامل و مودت در بین مدیران می تواند عملکرد شورا را موفق تر نماید.
دلبری با اشاره به موفقیت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اجرای طرح حمایت معیشتی، افزود: با توجه به اجرای طرح بسته حمایت معیشتی توسط دولت و با مسئولیت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ستادی بدین منظور با نظر و دستور  شریعتمداری در این وزارتخانه تشکیل شد که توانسته است تا این مرحله با همیاری و همکاری مدیران استانی در سراسر کشور سربلند باشد.
مدیرکل امور استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین با اشاره به درپیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: هرگونه استفاده از بیت المال و برخورد جناحی و سیاسی در استان ها برای تبلیغ یا حمایت از کاندیداها ممنوع  و در صورت مشاهده بشدت برخورد می شود.
گفتنی است سید محسن دلبری در ادامه ضمن بازدید از بخش های مختلف اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان و دیدار چهره به چهره با همکاران، از نظرات، پیشنهادات و دغدغه های آنان مطلع شد.
مدیرکل امور استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین در این سفر یک روزه با احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان دیدار و گفت و گو کرد.

احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان در این دیدار ضمن تقدیر از اقدامات موثر جهاندیده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان در این استان خدمات ارزنده و شایسته ای را انجام داده که موجبات رفاه مردم را فراهم کرده است .

۳ دی ۱۳۹۸ ۱۵:۵۰
کد خبر : ۱۸۲,۵۱۴
کلیدواژه ها: شریعتمداری,وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی,دلبری, مدیرکل امور استان‌ها, شفاف,حمایت معیشتی,سیستان و بلوچستان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید