رییس سازمان کار خراسان‌رضوی: بزرگ‌ترین بودجه تاریخ کشور برای ایجاد و حفظ اشتغال اختصاص یافته‌ است‌

رییس سازمان کار و آموزش فنی‌وحرفه‌ای خراسان رضوی گفت: طی 20 ماه گذشته بزرگ‌ترین بودجه تاریخ کشور برای حفظ اشتغال‌های موجود و ایجاد مشاغل جدید اختصاص یافته است.
به گزارش ایسنا منطقه خراسان، سید محمدرضا توکلی که به عنوان سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه مشهد سخن می‌گفت، تصریح کرد: در سال گذشته 25 هزار میلیارد تومان جهت حفظ اشتغال‌های موجود و ایجاد مشاغل جدید در کشور اختصاص پیدا کرده است که 1700 میلیارد تومان آن مربوط به خراسان رضوی است.
رییس سازمان کار و امور اجتماعی خراسان رضوی اظهار داشت: در سال گذشته 27 هزار نفر در دبیرخانه کار و اشتغال ثبت‌نام کردند به همین منظور حدود 1100 میلیارد تومان برای حفظ اشتغال‌های موجود و ایجاد اشتغال‌های جدید قرارداد بسته شد و 600 میلیارد تومان آن نیز پرداخت شده است.
توکلی با اشاره به هفته کار و کارگر گفت: یکی از اقداماتی که دولت با توجه به تاکید مقام معظم رهبری در دستور کار خود دارد، پرداختن به مسایل معیشتی آحاد ملت است.
وی تصریح کرد: ایجاد اشتغال و حل معضل بیکاری و فراهم آوردن امکانات و شرایطی که باعث شود قشر کارگر در فضایی آرامی زندگی کنند، در سرلوحه کار دولت است.
وی با بیان این مطلب که یکی از مشکلات کشور حضور اتباع خارجی و اشتغال غیرمجاز آنها در کشور است، گفت: جوانان ما به میزان شغلی که اتباع خارجی اشغال کرده‌اند نیازمند هستند و باید اشتغال‌های غیرمجاز سامان‌دهی شود.
۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۶ ۰۸:۰۹
کد خبر : ۱۸,۲۷۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید