بیش از ‪ ۴‬هزار شغل از محل طرح‌های کوچک زودبازده در گنبدکاووس ایجاد شد

فرماندار شهرستان گنبدکاووس درشرق استان گلستان، از ایجاد 4 هزارو 76 شغل ازمحل بنگاه‌های اقتصادی کوچک زودبازده از ابتدای سال 85 تاکنون دراین شهرستان خبر داد.
به گزارش ایرنا، "غلامعلی سوسرایی" درجلسه برنامه‌ریزی جشن اشتغال گنبدکاووس گفت: این تعداد شغل با بهره‌برداری یکهزار و 617 طرح اشتغالزایی ایجاد شده است.
وی افزود: طی سال 85 مجموعا 2 هزارو 602 طرح اشتغالزا در قالب بنگاه‌های اقتصادی کوچک زودبازده توسط دستگاه‌های اجرایی این شهرستان با اشتغالزایی 6 هزارو 342 نفر و نیاز تسهیلاتی 675 میلیارد ریال به ‌ستاد اشتغال فرمانداری شهرستان گنبد رسیده بود.
سوسرایی اضافه کرد: از این میزان طرح رسیده و تصویب شده در ستاد اشتغال شهرستان، تاکنون یکهزار و 673 طرح با اشتغالزایی 4 هزارو 167نفر و نیاز تسهیلاتی 510 میلیارد ریال از سوی بانک‌های عامل به متقاضیان پرداخت شده است.
وی ضمن قدردانی از تلاش دستگاه‌های اجرایی این شهرستان و بانک‌های عامل ، برلزوم استفاده از تجربیات سال 85 برای ایجاد اشتغال درسال جاری از سوی دستگاه‌های اجرایی تاکید کرد.
فرماندار گنبدکاووس همچنین به برگزاری جشن اشتغال در این شهرستان اشاره کرد و گفت: این جشن بزرگ، 15 اردیبهشت سال جاری و با حضور کار آفرینان و شاغلین در این شهرستان برگزار خواهد شد.
وی افزود: دراین جشن بزرگ ضمن اجرای برنامه‌های متنوع ازجمله اجرای سرود اشتغال، از کارآفرینان و شاغلین نمونه این شهرستان نیز تجلیل خواهد شد.
دراین جلسه همچنین برخی از اعضای ستاد اشتغال شهرستان گنبدکاووس نیز به بیان دیدگاه‌های خود درخصوص برگزاری هرچه باشکوه‌تر جشن اشتغال این شهرستان پرداختند.
۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۶ ۰۷:۵۵
کد خبر : ۱۸,۲۸۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید