متقاضیان اخذ تسهیلات بنگاه‌های زودبازده در تبریز آموزش می‌بینند

سومین نوبت دوره‌های آموزشی کارآفرینی و مهارت‌های کسب و کار ویژه متقاضیان تسهیلات بنگاههای اقتصادی کوچک و زودبازده در شهرستان تبریز برگزار می شود.
به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت کار و امور اجتماعی و به نقل از روابط عمومی جهاد ددانشگاهی واحد آذربایجان شرقی، توحید لطفی مسوول ستاد اشتغال این واحد افزود: پس از برگزاری نوبت اول و دوم آموزش های کارآفرینی برای 500 نفر از متقاضیان از سوی این واحد در شهرهای تبریز، میانه و مراغه نوبت سوم این دوره ها بزودی برگزار خواهد شد.
وی افزود: تعاریف و مفاهیم کسب‌ و کار، روش تهیه و تدوین طرح کسب و کار، بهره‌برداری و مدیریت محصول یا خدمات، مدیریت مالی از بنگاه‌های اقتصادی کوچک، بازاریابی و فروش کالاها و خدمات ازجمله سرفصل‌های خاص این دوره‌ها است.
لطفی محل برگزاری این آموزش ها را جهاد دانشگاهی واحد استان اعلام کرد و با اشاره به شرایط متقاضیان اظهار داشت:مخاطبان اصلی این آموزش‌ها، متقاضیان تسهیلات بنگاه های اقتصادی کوچک و زودبازده می باشند،اما سایر علاقمندان به آموزش‌های کارآفرینی نیز می‌توانند برای ثبت‌نام این دوره‌ها و قرار گرفتن در اولویت‌های این واحد، به دفتر اشتغال، واقع در تبریز، دانشگاه تبریز، واحد اشتغال جهاد دانشگاهی مراجعه کنند.
۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۶ ۰۷:۳۸
کد خبر : ۱۸,۲۸۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید