فرهنگسرای کار هفته کارگر را گرامی می دارد

رییس فرهنگسرای کار از مراسمی که قرار است به مناسبت هفته کارگر در این فرهنگسرا برگزار شود، خبر داد و گفت‌‏: جشنواره کارآفرینی، شب شعر کارگری، مسابقات ورزشی و ملاقات با خانواده های شهدای کارگر از مهمترین برنامه های فرهنگسرای کار است.
به گزارش ایلنا، "رمضان لطفی" با تاکید بر اینکه توجه و ارج نهادن به مقوله کار می‌‏تواند بهترین رویکرد را به مسایل کار و کارگری داشته باشد، گفت‌‏: در راستای توجه به مقام والای کارگر، فرهنگسرای کار برنامه هایی را تدارک دیده است.
وی به جشنواره فرهنگی- هنری کار اشاره کرد و گفت‌‏: در این جشنواره که برای کارگران و کارفرمایان برگزار می شود، آثاری همچون شعر، موسیقی، صنایع دستی و ... جمع آوری می شود که پس از بررسی های لازم ، به نفرات برتر جوایزی اهدا خواهد شد .
وی به شب شعر کارگری که در فرهنگسرا برگزار می‌‏شود، ‏اشاره کرد و گفت‌‏: در این مراسم از کلیه کسانی که در راستای قدرشناسی از مقام کارگر شعرسروده‌‏اند، تقدیر می شود .
وی از برگزاری مسابقات تنیس روی میز برای کارگران‌‏، کارفرمایان و خانواده هایشان خبر داد و گفت‌‏: علاقمندان می توانند به واحد تربیت بدنی فرهنگسرای کار مراجعه کنند.
لطفی به مراسم تقدیر و تشکر از گروههای شغلی اشاره کرد و گفت‌‏: در این راستا مسوولان فرهنگسرا به واحدهای بزرگ و کوچک صنفی مراجعه کرده و کارگر و کارفرما را مورد تقدیر قرار می دهیم .
وی به ملاقات مسوولان فرهنگسرا با خانواده‌‏های شهدای کارگر خبر داد و گفت‌‏: مسوولان فرهنگسرای کار با همکاری بنیاد شهید به منازل شهدای کارگر رفته و از آنان دلجویی می‌‏کنیم.
رییس فرهنگسرای کار به مسابقه انشا نویسی برای دانش‌‏آموزان مقطع ابتدایی و راهنمایی اشاره کرد و گفت‌‏: مسابقه انشا نویسی با موضوع « شغل پدرم را دوست دارم » برگزار می‌‏شود که به انشاهای برتر جوایزی داده می‌‏شود.
وی به تجلیل از آن دسته از اصحاب اهل قلم که در راستای کار و کارگر فعالیت می‌‏کنند در فرهنگسرای کار اشاره کرد و گفت‌‏: در هفته کارگر نشست اشتغال نیز با حضور اساتید حقوق کار برگزار می شود که مشکلات عرصه کار و تولید را به صورت تخصصی برررسی می کنیم .
۵ اردیبهشت ۱۳۸۶ ۱۴:۲۰
کد خبر : ۱۸,۳۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید