سازمان کار و امور اجتماعی برنامه‌های هفته کارگر در تهران را اعلام کرد

رییس سازمان کار و امور اجتماعی استان تهران برنامه‌های هفته کارگر (پنجم تا 11 اردیبهشت ماه جاری) در تهران را اعلام کرد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت کار و امو راجتماعی، محمدتقی حاجی قاسمی افزود: عنوان برنامه‌های هفته کارگر به ‌ترتیب شامل روز کارگران و تجدید میثاق با ولایت، کارگران و ایثار، کارگران و نماز جمعه، کارگران جوان و کارآفرینی، کارگران و اتحاد ملی و انسجام اسلامی، کارگران خلاق و مبتکر و روز جهانی کار و کارگر است.
وی با اشاره به شرح برنامه‌های این هفته اظهارداشت: دیدار کارگران با مقام معظم رهبری، حضور کارگران در مرقد مطهر امام خمینی(ره) و زیارت مزار شهدای کارگر و ملاقات با خانواده این شهدا و کارگران ایثارگر و تقدیر از جانفشانی‌ها و دستاوردهای آن‌ها از برنامه‌های اجرایی این سازمان در هفته کارگر است.
وی شرکت کارگران در صفوف بهم فشرده نماز جمعه، برگزاری جشن اشتغال در سطح تهران و شهرستان‌های استان، اجرای برنامه‌های متنوع اجتماعی و تجلیل از کارگران و کارآفرینان نمونه و دست اندرکاران عرصه کار و تولید در سطح شهرستان‌های استان را از دیگر برنامه‌های هفته کارگر عنوان کرد.
حاجی قاسمی افزود: برگزاری گردهمایی و نشست‌های هم‌اندیشی مشترک تشکل‌های کارگری و کارفرمایی و دولتی و دیدار کارگران با نمایندگان ولی‌فقیه، ائمه جمعه و علما و استاندار نیز از دیگر برنامه اجرایی این سازمان در هفته کارگر است.
۴ اردیبهشت ۱۳۸۶ ۰۸:۵۴
کد خبر : ۱۸,۳۲۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید