۷۶۱‬ طرح اشتغالزا در دزفول تسهیلات بانکی دریافت کردند

معاون فرماندار دزفول گفت: با تلاش کمیته کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری این شهرستان 761 طرح اشتغالزا در قالب طرح‌های اقتصادی زودبازده تسهیلات بانکی دریافت کردند.
"عزیز مرادس" در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری در سرسرای فرمانداری دزفول افزود: برای اجرای این طرح‌ها که تا پایان پارسال در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری تصویب شدند 320 میلیارد ریال تامین اعتبار از طریق سیستم بانکی پرداخت شد.
وی رقم اشتغالزایی این طرح‌ها را دو هزارو 138 نفر اعلام کرد و گفت: دو هزارو 81 طرح اقتصادی زودبازده با اشتغالزایی هشت هزارو 312 نفر تاکنون به کار گروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان خوزستان معرفی شده که اجرای آنها دو هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.
معاون فرماندار دزفول ضمن تاکید بر جذب اعتبارات طرح‌های اقتصادی زود بازده از سوی دستگاه های اجرایی گفت: همه دستگاه های اجرایی امسال ملزم به تعیین سهم خود در جذب اعتبارات طرح‌های اشتغالزا هستند.
مرداس افزود: هر یک از دستگاه های اجرایی باید با برنامه ریزی و ارایه طرح‌های اقتصادی مشخص کنند تا پایان امسال چه تعداد طرح را به مرحله اجرا رسانده و برای چند نفر شغل ایجاد می‌کنند.
وی بر تجدید نظر در سند توسعه اشتغال شهرستان دزفول تاکید کرد و گفت: ظرفیت‌های موجود در بخش کشاورزی فرصت خوبی برای اجرای طرح‌های اقتصادی در شهرستان دزفول را فراهم کرده که ازاین طرفیت‌ها باید برای ایجاد فرصت‌های شغلی بهره گرفت.
در نشست کمیته کار گروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان دزفول که با حضور مدیران و سرپرستان بانک‌های عامل برگزار شد دستگاه های اجرایی مشکلات کارآفرینان و موانع بانکی در پرداخت تسهیلات را مورد بررسی قرار دادند.
۴ اردیبهشت ۱۳۸۶ ۰۸:۲۸
کد خبر : ۱۸,۳۳۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید