475 میلیارد تومان اعتبار برای مسکن جوانان به صندوق مهر امام رضا(ع) اختصاص یافت

مدیر صندوق مهر امام رضا(ع) استان مازندران گفت: 475 میلیارد تومان اعتبار برای مسکن جوانان به صندوق مهر امام رضا (ع) در سال جاری اختصاص یافته است.
به گزارش ایسنا منطقه خزر، مهدی حسین‌نژاد در نخستین گردهمایی اعضای هیات مدیره شهرستانی صندوق مهر امام رضا(ع)، ازدواج، مسکن و اشتغال جوانان را که یکی از عمده‌ترین و اساسی‌ترین نیازهای نسل امروز برشمرد و افزود: 16 شعبه صندوق مهر امام رضا(ع) در شهرستان‌های مختلف استان فعال هستند.
وی گفت: در سال 85 صندوق مهر امام رضا(ع) استان مازندران در زمینه پرداخت وام ازدواجی با 77درصد پرداختی رتبه نخست را در کشور کسب کرد.
مدیر صندوق مهر امام رضا(ع) مازندران با بیان این که منبع وام ازدواجی را از 500 هزار تومان به یک میلیون تومان رسانده‌ایم، گفت: 20درصد از کسانی که برای وام ازدواج ثبت‌نام کرده‌اند صاحب مسکن بوده و 13درصد هم مدرک بالاتر از دیپلم داشتند. همچنین از 34 هزار نفر ثبت‌نام کننده، 24 هزار نفر عنوان کردند که دارای شغل نیستند.
حسین نژاد با بیان این که در نظر داریم تا ظرف 3 سال آینده از دولت مستقل شویم، افزود: تسهیلات این صندوق به افراد جویای کار کم بضاعت ارائه می‌شود.
مدیر صندوق مهر امام رضا(ع) مازندران میزان تسهیلات وام خود اشتغالی را 10 میلیون تومان و تسهیلات برای کارآفرینان را 30 میلیون تومان اعلام کرد.
وی از بسته شدن 18 تفاهم نامه به مبلغ 10 میلیارد تومان، با سازمان‌های مختلف خبر داد و گفت: آمادگی کامل برای ارائه تسهیلات به زنان سرپرست خانواری که دارای طرح باشند وجود دارد.
حسین‌نژاد گفت: ظرفیت‌های اشتغال 95 روستای استان را با هدف اشتغال توسعه روستایی مطالعه نمودیم و طرح های مختلفی در مرحله دریافت تسهیلات قرار دارند.
۳ اردیبهشت ۱۳۸۶ ۱۱:۵۷
کد خبر : ۱۸,۳۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید