سقف ریالی طرح‌های زود بازده کرمانشاه از میزان تسهیلات مصوب گذشت

دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری کرمانشاه گفت: سقف ریالی طرح‌های زوده بازده معرفی شده به بانکها در استان از میزان تسهیلات اختصاصی سالهای 84 و 85 گذشت.
محمدجواد فلسفی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در سالهای 84 و 85 مجموعا 687 میلیارد تومان تسهیلات به استان کرمانشاه اختصاص یافت.
وی گفت: این درحالی است که هم اکنون میزان طرح‌های معرفی شده به بانکها به 746 میلیارد تومان رسیده که حدود 60 میلیارد تومان افزایش نشان می دهد.
وی افزود: با به ثمر رسیدن این طرح‌ها که در قالب 25 هزارو 440 طرح به بانکها ارسال شده زمینه اشتغال 42 هزار نفر در سطح استان فراهم خواهد شد.
وی افزود: در سال‌جاری نیز نزدیک به 700 میلیارد تومان تسهیلات به استان کرمانشاه اختصاص یافته که وزارت کار موافقت کرده در صورت جذب این میزان تسهیلات، سقف تسهیلات اختصاصی به استان کرمانشاه را تا مرز یکهزار میلیارد تومان افزایش دهد.
فلسفی تصریح کرد: از تعداد طرح‌های معرفی شده به بانکهای عامل 19 هزارو 478 طرح با مبلغ 495 میلیارد تومان در کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان به تصویب رسیده است.
وی با اشاره به اینکه تاکنون 12 هزارو 67 طرح با مبلغ 305 میلیارد تومان با بانکهای عامل به مرحله انعقاد قرارداد رسیده از بانکهای استان خواست تا سرعت بیشتری به این امر اختصاص دهند.
۳ اردیبهشت ۱۳۸۶ ۰۸:۵۶
کد خبر : ۱۸,۳۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید