با اشتغال مجدد 379 مقرری بگیر بیمه ‌بیکاری استان گلستان موافقت شده ‌است

سازمان کار و امور اجتماعی گلستان اعلام کرد که تاکنون با اشتغال مجدد 379مقرری بگیر بیمه بیکاری در واحدهای تولیدی استان موافقت شده است.
به گزارش ایلنا، در اولین جلسه کمیته اشتغال مجدد مقرری بگیران بیمه بیکاری استان گلستان در سال‌جاری که به ریاست معاون برنامه ریزی و اداری مالی استاندار تشکیل یافت، اعلام شد که از ابتدای اجرای طرح اشتغال مقرری بگیران بیمه بیکاری، 59 طرح متقاضی تسهیلات با اشتغال به کار 660 نفر در این کمیته بررسی شده که از این تعداد 51 طرح با شش میلیارد و 600 میلیون ریال تسهیلات بوده که بانک رفاه استان در حال بررسی پرداخت تسهیلات به کارفرمایان است.
دراین جلسه که به ریاست معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی استانداری و با حضور روسای سازمانهای کار و امور اجتماعی، صنایع و معادن، تامین اجتماعی و بانک رفاه گلستان برگزار شد، هشت طرح بررسی شد.
دراین جلسه با اشتغال به کار 24 نفر از مقرری بگیران بیمه بیکاری موافقت و دریافت دو میلیارد و 400 میلیون ریال تسهیلات تصویب شد.
بر اساس تفاهم نامه وزارت کار و امور اجتماعی و بانک رفاه، کارفرمایانی که بتوانند مقرری بگیران بیمه‌بیکاری را مشغول به کار کنند به ازای هر نفر اشتغال، مبلغ 100 میلیون ریال تسهیلات 4 درصدی دریافت می‌کنند.
۲ اردیبهشت ۱۳۸۶ ۰۸:۱۳
کد خبر : ۱۸,۳۶۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید