شجاعی برهان در مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی قزوین: امیدآفرینی، مهمترین نیاز امروز کشور است

مشاور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور و تحریم‌های دشمنان، امیدآفرینی، مهمترین نیاز امروز کشور است و باید مدیران و مسئولان جامعه به این موضوع توجه داشته باشند.
امیدآفرینی مهمترین نیاز کشور

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین، سید ضیاءالدین شجاعی برهان امروز سه شنبه در مراسم تکریم مسعود بابایی مدیرکل سابق تعاون، کار ور فاه اجتماعی قزوین و معارفه رضا گروسی به عنوان سرپرست جدید اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: با توجه به تحریم‌های ظالمانه دشمنان و مشکلات ناشی از آنها و فشارهای اقتصادی، برخی در داخل بذر ناامیدی را در جامعه منتشر می‌کنند که این امر صحیح نیست .
وی تاکید کرد: در شرایط کنونی اقتصادی که فشار آن  روی مردم است باید همه مسئولان چندین برابر کار کنند تا از این شرایط با موفقیت عبور کنیم.
شجاعی برهان خاطرنشان کرد: هم اینک دولت تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات مردم به کار گرفته است بنابراین همه باید برای رفع کاستی ها ، در کنار دولت همدل و منسجم باشند.
مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان این که جمهوری اسلامی، مستقل ترین کشور دنیا است، افزود: همین ویژگی نظام باعث شده است تا دشمنان تمامی تلاش خود را برای مقابله با کشور به کار بگیرند که قطعا همچون گذشته شکست خورده و تمامی نقشه‌های آنها خنثی خواهد شد.
وی در ادامه انتصاب رضا گروسی را به سمت سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین را به وی تبریک گفت و از خدمات مسعود بابایی مدیرکل سابق اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین تقدیر کرد.

رضا گروسی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین نیز در این جلسه با بیان اینکه معنای تعامل را خوب می‌فهم، اظهار کرد: تعامل قربانی کردن منافع مردم به هر قیمتی برای نشستن به یک پست و جایگاه نیست .
وی افزود:  در این شرایط باید به خواسته مردم نگاه کنیم چون آنها امروز از ما کار و نتیجه می‌خواهند و هیچ جای تعارفی در این زمینه با مردم نداریم.
وی با تاکید بر شناسایی شاخص‌های ارتقای اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، گفت: اگر در حوزه مدیریت بدون برنامه ریزی وارد عمل شویم هرچند مدیر پرکاری باشیم ولی عملا خروجی و نتیجه لازم به دست نخواهد آمد.
گروسی گفت: باید با برنامه ریزی و تعامل گرایی از یک شاخص به شاخص دیگر منطبق بر اهداف وزارتخانه حرکت کرده و برای امیدآفرینی و ایجاد نشاط در جامعه تلاش کنیم.
مسعود بابایی مدیر کل سابق اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین نیز در این جلسه اظهار کرد: تشکلات کارفرمایی، کارگری، کانون بازنشستگان و اتاق تعاون استان در کشور نمونه‌ هستند و بدون راهنمایی آنها دستیابی به راهبردها و اهداف وزارتخانه طی دوره مدیریتی گذشته میسر نبود و باید از همراهی و همکاری آنها قدردانی کرد.

۱۰ دی ۱۳۹۸ ۱۶:۲۵
کد خبر : ۱۸۳,۹۰۶
کلیدواژه ها: شجاعی برهان,مشاور وزیر,امیدآفرینی,تحریم,مسعود بابایی,رضا گروسی, بازنشستگان,اتاق تعاون,قزوین

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید