با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی : نشست تخصصی مدیران پشتیبانی و ذی حسابان وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی برگزار می شود

نشست تخصصی مدیران پشتیبانی و ذی حسابان وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با حضور "غلامرضا پناه " معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی از امروز سه شنبه اول بهمن تا پایان روز پنج شنبه در استان فارس برگزار می شود .
با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی : نشست تخصصی مدیران پشتیبانی و ذی حسابان وزارت تعاون  ، کار و رفاه اجتماعی برگزار می شود

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون  ،کار و رفاه اجتماعی  قرار است در این نشست تخصصی برنامه ها و اقدامات مدیران پشتیبانی و  ذی حسابی وزارت تعاون  ،کارورفاه اجتماعی در سراسر کشور ارائه و به پرسش هایی با موضوع منابع انسانی پاسخ داده شود .
همچنین برگزاری شورای هماهنگی مدیران کل سازمان های تابعه استان فارس ، از دیگر برنامه های این نشست تخصصی به شمار می رود .

گفتنی است  تجدید میثاق با شهدا و دیدار با خانواده های ایشان ، بازدید از طرح ها و پروژه های استان فارس ازدیگر برنامه های این سفر است .
حضورو سخنرانی معاون سازمان اداری و استخدامی کشور و استاندار فارس  از دیگر برنامه های پیش بینی شده در این نشست تخصصی است .


۱ بهمن ۱۳۹۸ ۱۸:۳۹
کد خبر : ۱۸۷,۷۱۲
کلیدواژه ها: غلامرضا پناه ، نشست تخصصی مدیران پشتیبانی و ذی حسابان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید