استاندار بوشهر: رفع آلایندگی و اشتغال نیروهای بومی از مطالبات مردم عسلویه است

استاندار بوشهر گفت: توسعه بیمارستان تامین اجتماعی، رفع آلایندگی و توجه به اشتغال نیروهای بومی در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی پارس جنوبی از مطالبات مهم مردم شهرستان عسلویه است.
مطالبات مردم عسلویه
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به نقل از تسنیم، عبدالکریم گراوند در مراسم افتتاح طرح‌های دهه فجر با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به سفر سال قبل هیئت دولت به استان بوشهر در عسلویه پرداخت و اظهارکرد: در سفر سال گذشته رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت به استان بوشهر 2 هزار و 54 میلیارد تومان پروژه در بخش‌های مختلف  برای شهرستان‌های 10گانه استان تصویب شد.

وی یکی از مصوبات سفر رئیس جمهور به  استان بوشهر را  رفع مشکل آلایندگی در عسلویه  دانست و تاکید کرد: از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درخواست می‌شود مطالبه جدی مردم و مسئولان عسلویه رفع آلایندگی عسلویه را مورد توجه ویژه قرار دهند.

استاندار بوشهر  از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درخواست کرد که رفع مشکلات آلایندگی عسلویه ناشی از تاسیسات پارس جنوبی در هیئت دولت با جدیت پیگیری شود تا قبل از پایان سال برای اجرایی شدن آن در هیئت دولت تصویب شود.

گراوند به دیگر مطالبات مردم عسلویه پرداخت و با تاکید بر توجه به اشتغال نیروهای بومی در تاسیسات پارس جنوبی تصریح کرد: توسعه بیمارستان تامین اجتماعی و توجه به اشتغال نیروهای بومی در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی پارس جنوبی از دیگر مطالبات مهم مردم شهرستان عسلویه است.
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۵۳
کد خبر : ۱۹۱,۶۰۴
کلیدواژه ها: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی,بوشهر,تامین اجتماعی,اشتغال,نیروهای بومی, پارس جنوبی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید