​دستور شریعتمداری به تمام دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی برای رسیدگی به مشکلات مردم گیلان

در پی بارش برف سنگین در استان گیلان "محمد شریعتمداری " وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، ضمن معرفی نماینده ویژه برای رسیدگی به مشکلات ، به تمام دستگاه های زیرمجموعه این وزارتخانه دستور داد تمام توان خود را برای یاری رساندن به مردم به کار گیرند .
مشکلات مردم گیلان
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ، کارورفاه اجتماعی با دستور شریعتمداری ،  "حجت میرزایی " معاون اقتصادی وزیر تعاون  ،کار و رفاه اجتماعی به عنوان نماینده ویژه وزیر برای رسیدگی به مشکلات مردم گیلان معرفی شده است . 
در دستوروزیرتعاون ، کارورفاه اجتماعی آمده است :  هم زمان با بارش های شدید برف و یخبندان ، مردم عزیز گیلان با مشکلات فراوانی روبرو‌ شده اند  . برخی از اقدامات مربوط به مسئولان زیربنایی نظیروزارتخانه های  نفت ، نیرو ،  راه وشهرسازی ، ارتباطات و فناوری اطلاعات ، بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی  ، هلال احمرو ...درحال انجام است اما بسیاری از اقدامات و خدمات  در کمک رسانی  به مسئولان محلی از طریق سازمان های زیر مجموعه وازرت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی باید به مردم ارائه شود . 
شریعتمداری تمام معاونان این وزارتخانه و روسای سازمان های تابعه را موظف  به همکاری برای رفع مشکلات مردم گرفتار در برف استان گیلان کرده است . 
 
۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ۱۴:۲۶
کد خبر : ۱۹۲,۰۷۸
کلیدواژه ها: شریعتمداری ,بارش ,مشکلات مردم گیلان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید