تسهیلات اشتغال محرومان در مرکزی طی سال ۹۸ موجب ایجاد ۱۳۰۰ شغل شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: پرداخت تسهیلات اشتغال به محرومان و مددجویان تحت پوشش نهادهای حمایتی در استان مرکزی طی سال ۹۸ موجب ایجاد بیش از یک هزار و ۳۰۰ شغل شد.
تسهیلات اشتغال محرومان در مرکزی طی سال ۹۸ موجب ایجاد ۱۳۰۰ شغل شد
به گزارش روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی، محمدتقی آبایی اظهارکرد:  در سال گذشته ۵۳۴ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در قالب یک‌هزار و ۲۷۸ طرح به افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی استان پرداخت شد.

وی افزود: این مبلغ از محل تسهیلات اشتغال روستایی سال ۹۸ به افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره)، بهزیستی و بنیاد شهید پرداخت شد.

آبایی میزان تسهیلات پرداختی اشتغال روستایی به افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی استان را از ۵۰ تا ۵۰۰ میلیون ریال اعلام کرد و افزود: پرداخت این میزان تسهیلات برای یک هزار و ۳۸۹ نفر اشتغال ایجاد کرده است.

وی سهم کلی تسهیلات اشتغال نهادهای حمایتی در سال ۹۸ را ۹۱۰ میلیارد ریال ذکر کرد و گفت: تا پایان سال ۶۰ درصد این مبلغ پرداخت شد و بقیه آن در سال جدید دنبال می‌شود.

آبایی بیان کرد: تا پایان سال گذشته در مجموع یک‌هزار و ۶۷۶ طرح به مبلغ ۹۳۶ میلیارد ریال به بانک‌های استان معرفی شده بود که یک هزار و ۲۹۰ طرح به مبلغ ۵۵۲ میلیارد ریال به عقد قرارداد رسیده است.
۶ فروردین ۱۳۹۹ ۱۳:۱۲
روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی |
کد خبر : ۱۹۶,۵۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید