۱.۸ میلیارد ریال کمک هزینه اقلام بهداشتی مراکز بهزیستی ایلام پرداخت شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: یک‌ میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال کمک هزینه خرید اقلام بهداشتی و ضدعفونی مددجویان به حساب مراکز شبانه روزی حوزه توانبخشی شامل مراکز نگهداری سالمندان، بیماران روانی و معلولان واریز شده است.
۱.۸ میلیارد ریال کمک هزینه اقلام بهداشتی مراکز بهزیستی ایلام پرداخت شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، شیرخانی گفت: تاکنون سه مرحله پرداخت کمک هزینه خرید اقلام بهداشتی برای مددجویان این مراکز واریز شده است و سرانه این مبالغ واریزی را به ترتیب ۳۰۰ هزار ریال، دومیلیون و ۸۲۰ هزار ریال و پنج میلیون ریال عنوان کرد.

به گفته‌مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام پرداخت کمک هزینه خرید اقلام بهداشتی برای معلولان ضایعه نخاعی و تعدادی از معلولان خیلی شدید با سرانه دو میلیون و ۵۰۰ هزار ریال، توزیع اقلام بهداشتی و ضدعفونی بین ۱۷۰ نفر از کودکان کار در مرحله اول و توزیع مواد غذایی در مرحله دوم از هفته آینده و توزیع ۵۰۰ بسته اقلام بهداشتی و غذایی بین ساکنان مناطق حاشیه نشین و آسیب زا را از دیگر اقدامات بهزیستی در مقابله با کرونا برشمرد.

شیرخانی گفت: علاوه بر این، توزیع اقلام بهداشتی بین افراد بی خانمان و ضدعفونی پاتوق های مصرف کنندگان مواد مخدر به مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال هر دو روز یکبار نیز در این مدت انجام شده است.

وی در خصوص اقدامات مقابله با کرونا در مراکز ترک اعتیاد نیز گفت: کمک هزینه خرید اقلام بهداشتی و ضدعفونی کمپ های ترک اعتیاد با سرانه هر مرکز ۵۷ میلیون ریال در مجموع به میزان ۸۵۰ میلیون ریال به این مراکز پرداخت شده است.


۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۱۵:۱۱
کد خبر : ۱۹۶,۷۲۰
کلیدواژه ها: کرونا، خدمات بهزیستی، ایلام

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید