تعاونی‌های خراسان شمالی ۱۷۴ هزار ماسک تولید کردند

شرکت‌های تعاونی خراسان شمالی در یک ماه گذشته، برای پاسخ به نیاز مردم به اقلام بهداشتی، ۱۷۴ هزار ماسک تولید و در بازار توزیع کردند.
تعاونی‌های خراسان شمالی ۱۷۴ هزار ماسک تولید کردند
به گزارش روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی مدیر امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی، در این باره گفت: با شیوع کرونا، نیاز به اقلام بهداشتی در جامعه بیشتر شده است و در این زمینه، برخی شرکت های تعاونی در استان، خطوط تولید پوشاک را به تولید ماسک تغییر داده اند.
سعید ملایی افزود: اکنون ۹ شرکت تعاونی در استان به تولید ماسک و مواد شوینده و بهداشتی اقدام می کنند.
وی اظهار کرد: روزانه حدود ۶ هزار ماسک و ۷۰۰ عدد گان در تعاونی های استان تولید می شود و تاکنون ۲۱ هزار گان در این شرکت ها تولید شده و این تعاونی ها با تمام ظرفیت مشغول فعالیت هستند.
ملایی گفت: شرکت تعاونی شیروان شیمی هم با تولید ۱۶ هزار لیتر مواد شوینده در روز، در یک ماه اخیر، ۴۸۰ هزار لیتر از این محصول را به بازار عرضه کرده است.
وی خاطرنشان کرد: شرکت تعاونی پاک شیمی اترک هم با تولید روزانه ۲۰ هزار لیتر مواد شوینده و ضدعفونی کننده، تا کنون ۶۰۰ هزار لیتر از این مواد را تهیه و توزیع کرده است.
مدیر امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی افزود: در این شرکت ها، حدود ۲۵۰ نفر به تولید اشتغال دارند.
۳۱ فروردین ۱۳۹۹ ۱۶:۵۵
روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |
کد خبر : ۱۹۸,۴۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید