بهره مندی 2831 طرح از تسهیلات اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری در خراسان جنوبی

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از پرداخت 3533.5 میلیارد ریال تسهیلات از محل اعتبارات اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی، غلامرضا اشرفی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در تشریح عملکرد استان در اجرای طرح توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری گفت:از مجموع 3397 طرح ارسال شده اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری استان به مبلغ 5488.6 میلیارد ریال به بانکهای عامل؛ تعداد 2852 طرح به مبلغ 3862.4 میلیارد ریال با پیش بینی ایجاد 6772 فرصت شغلی به تصویب رسیده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ادامه داد: از محل اعتبارات اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری در استان، تعداد 2831 طرح به مبلغ 3533.5 میلیارد ریال و پیش بینی 6390 فرصت شغلی موفق به دریافت تسهیلات شده اند .
وی اظهارکرد: از طرح های موفق به دریافت تسهیلات، شهرستانهای فردوس و بیرجند بیشترین تعداد ایجاد فرصت های شغلی را به خود اختصاص داده اند.

اشرفی همچنین افزود: شهرستانهای بیرجند و قاین بیشترین تعداد پرداختی و شهرستانهای بیرجند و خوسف بیشتریم مبلغ پرداختی را از محل اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری داشته اند.

۳۱ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۳۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |
کد خبر : ۱۹۸,۶۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید