مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: هفته کارگر با صیانت از سلامتی کارگران برگزار می شود

جلسه شورای فرهنگی کارگری به جهت نحوه برگزاری و گرامی‌داشت هفته کارگر با حضور تشکلات کارگری، کارفرمایی و همچنین مدیران دستگاه های تابعه با حضور عباس علیزاده، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در سالن تدبیر این اداره کل برگزار شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: هفته کارگر با صیانت از سلامتی کارگران برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، جلسه شورای فرهنگی کارگری به جهت نحوه برگزاری و گرامی‌داشت هفته کارگر با حضور تشکلات کارگری، کارفرمایی و همچنین مدیران دستگاه های تابعه با حضور عباس علیزاده، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در سالن تدبیر این اداره کل برگزار شد.

در این جلسه مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان ضمن یادآوری جانفشانی های شهدای کارگر استان گیلان، گفت: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا برنامه های هفته کارگر متفاوت تر نسبت به سال های گذشته اجرا می شود. هر سال برنامه های هفته کارگر با شور و شعف و به صورت حضوری برگزار می‌شد که امسال به جهت رعایت پرتکل های بهداشتی و سلامت عمومی کارگران عزیز، ناگذیریم اکثر برنامه ها به صورت مجازی برگزار شود.

علیزاده با توجه به جمله مقام معظم رهبری در دیدار سال گذشته با کارگران، افزود : ایشان وفادارترین قشر جامعه را کارگران میدانند که همیشه در تمام شرایط سخت و حساس پشت نظام بوده اند که امیدوارم که ما هم بتوانیم با کمک، همکاری و همدلی در خدمت این قشر مظلوم جامعه باشیم و تدابیری در شان زحمتکشان عرصه کار و تلاش بیاندیشیم.

وی  اهم برنامه های امسال هفته کارگر را با توجه به صیانت از سلامتی کارگران؛ حضور در مزار شهدا، غبار روبی و گلباران مزار شهدا، دیدار با نماینده ولی فقیه و استاندار، بازدید از واحدهای تولیدی، دیدار چهره به چهره با کارگران و همچنین برگزاری غیرحضوری رویداد های فرهنگی و ورزشی دانست.

۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۵:۴۲
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |
کد خبر : ۱۹۹,۲۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید