مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: نیروهای بومی باید اولویت اول استخدام شرکت پتروشیمی باشند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام در دیدار با مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام گفت: جذب هر گونه نیرو در شرکت پتروشیمی، ضابطه مند و به دور از رابطه بازی صورت می گیرد.
اولویت اول استخدام شرکت پتروشیمی
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اسنان ایلام، شیرخانی هدف اصلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را صیانت از نیروی کار و حفظ سه جانبه گرایی برشمرد و افزود: این اداره مدافع کارگر، کارفرما و در مجموع دولت است.
وی، بر ضرورت ایجاد شورای اسلامی کار در پتروشیمی ایلام تاکید کرد و گفت: وجود این شورا سبب می شود در صورت وجود مشکلات ، بسیاری از مسائل به راحتی حل و فصل و رسیدگی لازم انجام شود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام اظهار کرد: شرکت پتروشیمی ایلام در ماه های آتی نیروهای متخصص و کارآمد جذب می‌کند و اولویت نیز طبق قانون باید با نیروهای بومی باشد.
شیرخانی تصریح کرد: جذب هر گونه نیرو در شرکت پتروشیمی، باید برابر ضوابط و به دور از روابط  باشد و بر اساس ماده ۴۷ برنامه ششم توسعه اولویت با نیروهای بومی، متخصص و کارآمد است.
وی گفت: در جذب نیروهای انسانی مورد نیاز با رعایت قوانین و مقررات استخدامی و ضوابط شرکت اولویت با نیروهایی که از قبل دارای سوابق متعدد بوده و در پروژه های مختلف در احداث این مجتمع حضور داشتند و اخیراً بیکار شده اند اولویت لازم رعایت شود.


۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۵:۳۵
کد خبر : ۱۹۹,۶۳۴
کلیدواژه ها: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام,شرکت پتروشیمی,نیروهای بومی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید