بعد از 3 کشور مطرح دنیا در ایران صورت گرفت؛ افتتاح واحد تولیدی ضدعفونی پروبیوتیک در گیلان

بعد از 3 کشور مطرح دنیا در ایران خط تولید مواد بهداشتی و ضدعفونی که بصورت پروبیوتیک و سازگار با محیط زیست است، تولید می شود.
بعد از 3 کشور مطرح دنیا در ایران صورت گرفت؛ افتتاح واحد تولیدی ضدعفونی پروبیوتیک در گیلان

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، با حضور عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، فرزام صفت معاون استاندار، سایر مدیران استانی و اعضای شورای شهر رشت واحد تولیدی مواد ضدعفونی و بهداشتی پروبیوتیک بعد از 3 کشور مطرح دنیا در شهر صنعتی رشت افتتاح شد.

خط تولید این محصولات پیش از این در کشورهای بلژیک، آمریکا و آفریقای جنوبی راه اندازی شده و از به روزترین نوع تولیدات مواد بهداشتی و ضدعفونی است که بصورت پروبیوتیک و سازگار با محیط زیست تولید می شود. ایران پس از این 3 کشور موفق به تولید این نوع محصولات شد که شرکت بهبود سامانه کاسپین در شهر صنعتی رشت با پایه باکتری باسیلوس این محصولات را تولید و وارد بازار داخلی و جهانی می کند.

شرکت بهبود سامانه کاسپین با مدیریت بهبود داداش زاده اصل تحت لیسانس شرکت کریستال بلژیک با پیش بینی بیش از 100 شغل مستقیم راه اندازی و موفق به تولیدات مواد بهداشتی و ضدعفونی بر پایه پروبیوتیک سازگار با محیط شده است.


 

۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۰۹
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |
کد خبر : ۱۹۹,۶۹۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید