مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر: حفظ سلامتی نیروی کار مهمترین اولویت دولت است

با هدف کنترل و مقابله با شیوع ویروس کرونا در جامعه کار و تولید و تلاش استان ، برنامه های هفته کار و کارگر به صورت مجازی برگزار خواهد شد .
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر: حفظ سلامتی نیروی کار مهمترین اولویت دولت است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر ، حمیدرضا پناه بیان کرد: همه ساله با حضور و هماهنگی تشکل های کارگری و کارفرمایی برنامه های هفته کارگر در حوزه های  مختلف برگزار می شد که امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا اکثر این برنامه ها به صورت مجازی، آنلاین اجرا خواهد شد.

وی تاکید کرد: حفظ سلامتی نیروی کار مهم ترین اولویت دولت است و تمامی برنامه های هفته کارگر با حفظ پروتکل های بهداشتی، رعایت فاصله اجتماعی و صیانت از نیروی کار برگزار خواهد شد.

وی اظهار کرد: هر ساله برنامه های متنوعی با هدف تقویت روحیه کار جمعی و خود باوری، اهتمام به ارتقاء کیفیت تولید، ایجاد زمینه و رشد فضای امید برای نقش آفرینی موثر نخبگان جامعه کار و تلاش در روند توسعه کشور و ارج نهادن به خدمات ارزنده کارگران برگزار می شد که این اداره کل نیز امسال برنامه مختلفی را برگزار می کند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر همچنین با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری و نام گذاری سال "جهش تولید"از سوی ایشان بیان کرد: سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال جهش  تولید نامگذاری شده است و در این راستا باید با توجه به نقش و جایگاه کارگران در تحقق اهداف سال جاری که نقش اساسی و زیربنایی دارند؛ توجه داشت.

پناه با اشاره به جایگاه کارگران در سال جهش تولید بیان کرد: در این خصوص متناسب سازی برنامه های بزرگداشت این هفته با وضعیت فعلی شیوع ویروس کرونا براساس دستورالعمل‌ها و پروتکل های ستاد ملی مبارزه با کرونا است که در سطح کشور و کمیته بهداشتی فرهنگی و اجتماعی جامعه کار و تولید ارائه شده است.۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۵:۲۷
کد خبر : ۱۹۹,۸۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید