مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: تعامل حداکثری بانک توسعه تعاون در دستگاه‌های تابعه ایلام

مدیرکل و رییس شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان ایلام از تعامل حداکثری بانک توسعه تعاون در دستگاه های تابعه ایلام خبر داد و گفت: این بانک در حمایت از کارآفرینان و توسعه کسب و کارهای کوچک پیشرو است.
تعامل حداکثری بانک توسعه تعاون
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، شیرخانی در دیدار سرپرست جدید مدیریت شعب بانک توسعه تعاون استان گفت: دستگاه های تابعه وزارت متبوع در استان با همدلی و تعامل بی نظیر مشغول به خدمت رسانی به مردم هستند که در این شرایط قابل تقدیر است.

وی بر صمیمیت و تقویت حس مشارکت بین مجموعه که منجر به هم افزایی می‌شود، تاکید کرد و گفت: هم افزایی و استفاده از تجربیات و نظرات یکدیگر در راستای اصلاح و بهبود کار‌ها، موثر و کاربردی است و در شورای مدیران استان نیز مدیران علاوه بر صمیمیت با تعهد و مسئولیت وظایف خود را انجام می دهند.

رییس شورای مدیران از خانواده بزرگ تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان اجتماعی ترین وزارتخانه کشور نام برد و گفت: در استان مجموعه دستگاه های وزارت به عنوان بازویی توانمند و با همدلی در کنار ملت و دولت بوده و همواره گره‌گشای مشکلات جامعه هدف بوده و خواهند بود.

وی گفت: در شرایط فعلی و با توجه به شعار سال که به نام جهش تولید مزین شده است، بار عظیمی بردوش دستگاه های اقتصادی استان بوده که نقش بانک ها به ویژه بانک توسعه تعاون، به عنوان بانک تخصصی بخش تعاون مضاعف خواهد بود.

وی تصریح کرد: بانک ها در خط مقدم حمایت از تولید هستند و تعامل با مجریان طرح ها در راستای ایجاد کسب و کار  بر کسی پوشیده نیست و رشد و توزیع اعتبارات در نهادهای حمایتی و غیرحمایتی ناشی از اهتمام و توجه بانک های استان است‌.

شیرخانی اظهار کرد: با توجه به مسئولیت اجتماعی بانک توسعه تعاون در حمایت از تعاونگران، این بانک باید بیش از پیش با مردم همکاری و تعامل نماید.

مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی ایلام تصریح کرد: در حالی که استان در سال ۹۶ با نرخ بالای ۱۲.۶ در رتبه ۱۶ کاهش نرخ بیکاری کشور بود این عدد در سال ۹۸ با نرخ ۸.۳ کاهش یافت و ایلام به رتبه هفت کشوری از نظر کاهش نرخ بیکاری رسید.

وی اضافه کرد: استان ایلام بر اساس اعلام مرکز آمار اکنون به رتبه سوم کاهش بیکاری در کشور رسیده و تحقق این مهم  مدیون ارائه خدمات و تسهیلاتی است که توسط بانک های استان پرداخت شده است.

وی گفت: تمام تلاش تیم اقتصادی استان در سال جهش تولید بر تعدیل و کاهش میزان بیکاری در استان خواهد بود.


۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۰:۵۳
کد خبر : ۲۰۰,۲۶۶
کلیدواژه ها: بانک توسعه، تعامل، ایلام,مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام,تعاون

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید